Organik Elma Sirkesi - 500 ml

4.6
1272Değerlendirme
9.7B
Tahmini Teslimat:9 - 18 Aralık

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Içindekiler: organik elma sirkesiingredients: Organic apple cider vinegarorganik elma meyvelerinden geleneksel doğal fermantasyon yoluyla üretilmiştir.
Bu sebeple özellikle kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece tortu, renk değişimi ve sirke yüzeylerinde “ana” adı verilen şeffaf bir tabaka oluşabilir.
Bunlar bozulma belirtisi değildir ve sirke tekrar süzülerek kullanılır.
Bu durum fermantasyonun devam ettiğini sirkenin pastörize ve filtre edilmediğini gösterir.this pure product is entirely produced from organic apples by traditional natural fermentation method.
Please note once the bottle is opened, color may change, sedimentation may occur and a transparent layer may be visible.
This natural cloudiness forming naturally is a true sign of unfiltered vinegar.
This is also an indication that the fermentation is continued and the product is not pasteurized or filtered as it is harmless and can be removed by filtering.serin yerde kapak kapalı olarak muhafaza ediniz ve gün ışığından koruyunuz.keep the bottle tighly closed.  store away from direct day light.sirke süresiz bir üründür.
Üretim tarihi ile parti no ambalajın üzerindedir.there is no expiry date on this product.  production date and party no are printed on the package.işletme kayıt  no: Tr-51-K-000119 türk gıda kodeksi’ne uygun üretimi yapılmıştırfirma güvencesi:arifoğlu doğal ve organik ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir.
Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.
 kargo bilgisi:ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar kargo firmasına teslim edilmektedir.
Saat 15:00'dan sonra gelen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilmektedir. bilgilendirme:ilgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.
Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir. işletmemiz;işletme kayıt belgesi : Tr-34-K-000495 ıso 9001:2008ıso 22000:2005brc global standart for food safetybelgelerine sahiptir.
29,25TL

Satıcı Hakkında

Satıcı Sayfasını Gör

Helvacıoğlu

9.9
Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (3)
Nil Baharat
9.7
Tahmini Teslimat: 9 - 18 Aralık
41,90 TL
29,50 TL
İkram Doğal Ürünler Pazarı
8.9
Tahmini Teslimat: 9 - 18 Aralık
38,80 TL
29,80 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Organik Elma Sirkesi - 500 ml
Arifoğlu
Organik Elma Sirkesi - 500 ml
4.6
1272Değerlendirme
799Yorum
hem organik hem fiyatı uygun
Sirkenin tadı gerçekten çok güzel ve doğal olduğu anlaşılıyor. Bir daha alırım kesinlikle
arifoglu kalitesi
Şikayet Et