Arifoğlu

1762 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Süt & Kahvaltılık

Süt & Kahvaltılık

Temel Gıda

Temel Gıda

Su & İçecek

Su & İçecek

Çay & Kahve

Çay & Kahve

Atıştırmalık

Atıştırmalık

Yiyecek

Yiyecek

Sağlıklı Yiyecekler

Sağlıklı Yiyecekler

Sağlık

Sağlık

Kozmetik & Kişisel Bakım

Kozmetik & Kişisel Bakım

Anne Bebek

Anne Bebek

Sonraki sayfa

Arifoğlu

1944 yılında ‌İstanbul'da Mısır Çarşısı'nda kurulan ‌‌Arifoğlu, ‌1000'inin üzerinde ürünü ile halen satış faaliyetlerine devam ediyor. Doğada yetişen bitki ve otlardan üretilen ürünleri arasında; baharatlar, çay çeşitleri ve bitki özü yağları bulunuyor. Sağlıklı hayatın temelini oluşturan beslenme alışkanlıklarına katkı yapmayı hedefleyen firma, şifayı tabiatta arayanların değişmez adresleri arasında yer alıyor. Ürünleri ile Türkiye sınırlarını da aşan ‌‌Arifoğlu, ‌yurtdışındaki satış noktaları ile geniş bir kitleye hitap ediyor. İster kişisel bakım ister gıda takviyesi olarak kullanılsın, farklı amaçlara hizmet eden ‌Arifoğlu ürünleri içerisinde; hem doğrudan cilde tatbik edilenler hem de demlenerek çay gibi içilenler bulunuyor. 

‌Arifoğlu Baharat Çeşitleri

Yemeklerin lezzetini artırmak için kullanılan baharatlar, tariflere kattıkları koku ve lezzet ile en sıradan menüleri bile ziyafete dönüştürmeyi başarıyor. Bazıları gıdaların acı tadını alırken bazıları ise ekledikleri hafif ekşilik ile lezzet patlaması yaratıyor. Anadolu kültüründe en çok tüketilen çeşitlerin yanı sıra, arasında egzotik tatların da bulunduğu ‌Arifoğlu baharat çeşitleri, herkesin damak zevkine uygun doğal lezzetleri ortaya çıkarıyor. Titiz bir eleme sonucu seçilen tüm ‌Arifoğlu baharatları, hijyen kurallarına sıkı sıkıya bağlı kalarak geleneksel yöntemler ile katkı maddesi kullanılmadan üretiliyor. Sadece yemeklere tat katmak ile kalmak istemeyenler, ‌Arifoğlu baharatları ile kırmızı et, tavuk ve balık gibi besinleri ‌marine de ediyor.

‌Arifoğlu Doğal Bitki Çayları

Doğadan gelen şifayı yudum yudum içmek için ‌Arifoğlu aktar çaylarını deneyebilirsiniz. Son zamanların en çok ses getiren ürünleri arasında yer alan ‌Arifoğlu ‌matcha çayı, antioksidan etkisi ile güne zinde ve enerjik başlamak isteyenlerin listesinde ilk sırada yer alıyor. Farklı karışımları ile beslenme programına katkı yapan çayları da bulunan markanın, bir diğer ürünü ise ‌Arifoğlu anne çayı oluyor. İçeriğinde yer alan farklı bitki karışımları ile anne sütünü artırmayı hedefleyen ürün, bebeklerin anne sütünden daha çok faydalanmalarını sağlıyor. Günün yorgunluğunu ve stresini atmak için farklı karışımları da bulunan ‌‌Arifoğlu, ‌soğukalgınlığı, öksürük ve gripten ‌muutarip olanlar için de bitki çayları hazırlıyor. 

‌Arifoğlu Kişisel Bakım Ürünleri ve Yağları

Kişisel bakımına özen gösterenler tarafından yakın takibe alınan ‌Arifoğlu yağ ve kişisel bakım ürünleri, güçlü formülleri ile doğal çözümler sunuyor. Birbirinden değişik ürünleri ile ‌kaş-kirpik, saç ve cilt bakımına destek olan ‌Arifoğlu ürünleri, vücudunuzu dışarıdan da desteklerken rahatlamanızı da sağlıyor. Farklı saç tipleri için sunduğu alternatif ürünler ile beğeni toplayan ‌Arifoğlu saç bakım yağı ve şampuanları, saçlarınızın daha parlak, canlı ve gür çıkmasını sağlıyor. Cilt bakımı için üretilen ‌Arifoğlu hindistan cevizi yağı ve benzerleri, ciltlerin nem dengesini korurken, pürüzsüz ve canlı olmalarını sağlıyor. Rahatlatıcı etkisi öteden beri bilinen gül özlerinden elde edilen ‌Arifoğlu gül yağı ise tercihe göre ister alına ve şakaklara sürülerek, ister banyo suyuna bir damla eklenerek kullanıldığında stresi azaltıyor. Kaş ve kirpik bakımı için de özel formüller geliştiren marka, ‌Arifoğlu kaş kirpik bakım yağı sayesinde dökülen kaş ve kirpiklerinizin daha gür çıkmasını sağlıyor. 

‌Arifoğlu Özel Kür ve Bakım Ürünleri

Dünyanın en faydalı bileşenlerinden biri olduğu bilinen arı sütü ve  ‌propolisi ‌Arifoğlu güvencesi ile satın alabilirsiniz. Birçok faydası olduğu bilinen ve arılar tarafından üretilen ‌Arifoğlu arı sütü ve ‌propolis ürünleri, önemli gıda takviyeleri arasında yer alıyor. Bal arılarının binbir çeşit çiçekten toplayarak kovanlarına getirdiği ‌Arifoğlu ‌propolis ve kraliçe arının şifalı arı sütü sizin için özel olarak paketleniyor. Cildi sakinleştirici etkisi olduğu bilinen ‌Arifoğlu lavanta yağı ise hem tütsü yerine hem de cilt bakım ürünü olarak kullanılıyor. İsveçlilerin mucize formülü olarak bilinen ‌Arifoğlu İsveç şurubu ise ihtiyaca göre ağızdan içilebildiği gibi akne ve yaraların tedavisinde doğrudan cilde de uygulanabiliyor. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir