Arçelik Buzdolabı

33 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Arçelik Buzdolabı

Arçelik Buzdolabı

Buzdolapları, günlük yaşamda yeri doldurulamayan öneme sahip ürünlerdir. İnsan yaşamı için hayati önemi olan besinlerin saklanması ve korunmasını sağlayan buzdolapları, beyaz eşya serileri içindeki en temel ihtiyaçlardır. Gıdaların korunmasının yanı sıra sahip oldukları yenilikçi özellikler, kullanıcılar açısından önemli pek çok ihtiyacın karşılanmasına da imkan tanıyor. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre sistem özelliklerine sahip olan Arçelik buzdolabı modelleri, farklı hacim ve boyut seçenekleri ile hayatınızın kolaylaşmasını sağlıyor.

Türkiye'nin ilk buzdolabı markası olma ayrıcalığını taşıyan Arçelik buzdolabı, 60 yılı aşan tecrübesiyle tüketicilerin isteklerine en uygun ürünlerin tasarımını gerçekleştiriyor. Başta evler olmak üzere, farklı yaşam alanlarına göre dizayn edilen ürünler, onlarca tasarım ve renk çeşidine ev sahipliği yapıyor. Kullanıcı sayısı, kullanım amacına göre boyut ve hacimleri değişen Arçelik buzdolabı çeşitleri, isteklere bağlı olarak daha birçok özellikle donatılıyor. Modern ve retro modellerin bir araya geldiği buzdolapları, devasa iç hacimlerden teknoloji destekli yönlendirilen serilere kadar sınırsız seçeneği sizlere sunuyor. Arçelik buzdolabı beyaz renk seçeneğinin yanı sıra değişen hayat alışkanlıklarına bağlı olarak renk kartelasında yeni seçeneklere yer veriyor. Enerji kullanımını minimum düzeylerde gerçekleştiren Arçelik buzdolabı fiyatları ile kullanıcı bütçelerine de dost olduğunu kanıtlıyor. 

Kalabalık Ailelerin Aradığı Çözüm: Arçelik XL Serisi

Türkiye'nin en geniş brüt iç hacimli buzdolabı olan El No modelini de kapsayan XL Serisi, 550 litre ve üzerindeki Arçelik buzdolabı modellerinden oluşuyor. Her biri kendi sınıfında birer dev olan bu ürünler, Arçelik buzdolabı gardırop tipi ile Arçelik 4 kapılı buzdolabı modellerinin ayrıcalıklı özelliklerini keşfetme fırsatı sağlıyor. Hacim ve yüzey alanı açısından büyük fırsatlar sunan geniş buzdolapları, sahip oldukları avantajları pek çok yenilikle taçlandırıyor. Geniş ailelerin tercih ettiği Arçelik 3 kapılı buzdolabı, otel ve ofis gibi alanlarda kullanılan Arçelik buzdolabı mini serilerini içeren ürünler hayatınıza konfor katıyor. 

Buzdolabı alanında esnek kullanıma göre tasarlanan geniş modeller, Mavi Işık ve FullFresh teknolojisi gibi Arçelik yenilikleriyle donatılıyor. Dijital teknolojinin en güncel versiyonu kullanılan Arçelik buzdolabı yeni model ürünler, kontrol ünitelerini dolapların dış yüzlerine taşıyor. Dokunmatik sistemin kullanıldığı ürünlerin dış yüzeylerinde İnoks kaplama malzemeler kullanıyor. Leke tutmayan ve kirlenmeye karşı dayanıklı bu yüzeyler, elle temasın yoğun olduğu dış yüzeylerin temizlik sorununa çözümler sunuyor. Yeni nesil dondurucu sistemin kullanıldığı XL modeller, geniş iç hacimlerin soğutulması işlemini enerji tasarrufu yaparak gerçekleştiriyor. Hava akımını tüm yüzeylere eşit oranda dağıtan yenilikçi sistem, yeşil bitkilerden konserve gıdalara kadar her türlü besin çeşidi için uygun iklimlendirme işlemi gerçekleştiriyor. Sizin için düşünen ve uygulayan akıllı modeller, ekstra uygulamalara gerek duymadan tüm görevlerin üstesinden geliyor.

Geniş boyutlarıyla yaşam alanlarınızla mükemmel bir uyum yakalayan Arçelik buzdolabı 630 litre ve Arçelik 720 lt buzdolabı modelleri, klasik modellerde kullanılan açık planlı tasarımların yerine çekmeceli rafları tercih ediyor. Kullanıma pratik dokunuşlar katan Arçelik mini çekmeceli dijital buzdolabı ölçüleri, saklama kabı arama derdi olmadan gıdaları yerleştirme işlemini kolaylaştırıyor. Alanların sıcaklık değerlerini farklı şekilde ayarlamaya imkan tanıyan dijital kontrol sistemi, besinlerin saklanması için en uygun ortamın oluşmasını sağlıyor. Kullanıcı tercihlerine göre iki, üç ve dört kapılı alternatifler sunan XL Arçelik Buzdolabı A+++ enerji özelliğiyle sanılanın aksine minimum enerji harcaması gerçekleştiriyor. 

Evlerin Baş Tacı No Frost Modeller

Donma ve karlanma sorununu ortadan kaldıran Arçelik buzdolabı No Frost özelliği, buz temizleme ve çözdürme sorunu olmadan kullanıma imkan tanıyor. Arçelik buzdolabı kampanya dönemlerinin en çok aranan modellerini oluşturan No Frost ürünler, çift kapılı tasarımların farklı versiyonlarına ev sahipliği yapıyor. Klasik Arçelik buzdolabı üstten donduruculu ile kombi tipi olarak adlandırılan Arçelik buzdolabı alttan dondurucu modeller, çift kapılı koleksiyonunun diğer serilerini oluşturuyor. Arçelik buzdolabı koleksiyonunun en çok tercih edilen serisinde, 430 ile 550 litre kapasiteli ürünlerde yer alıyor. Yeni evlenen çiftler, çekirdek aileler ve iş yerleri mutfaklarında tercih edilen ürünler, depolama işleminden çok kısa süreli saklama işleminde kullanılıyor. Arçelik 2 kapılı buzdolabı ailesinin modern yüzü olan No Frost dolaplar, kahvaltılı malzemeleriyle hazır gıda tüketmeyi seven kullanıcılar için 0 derece bölmesi gibi alanlar içeriyor. İşlevsel yönden gelişmiş olan bu seriler, iç hacmi geniş, bütçeleri aşmayan buzdolaplarıyla farkını ortaya koyuyor. 

Estetik çizgileriyle mutfaklarınızı tamamlayan buzdolapları, sunduğu renk seçenekleriyle mutfaklardaki diğer eşyalarla bütünlük sağlıyor. Klasik beyaz renk dışında Arçelik buzdolabı gri, antrasit ve siyah tonları evlerinize estetik bir görüntü katıyor. Standart renk ve yüzey tasarımına ilginç dokunuşlar ekleyen Arçelik buzdolabı siyah cam yüzeyli modeliyle mutfaklara parlaklık kazandırıyor. Teknolojik donanımlara eklenen dekoratif dokunuşlar ürünlerle vakit geçirmekten zevk alacağınız yaşam alanlarını kullanıcılarına armağan ediyor. Boyut, renk ve kapasite konusunda en geniş ürün çeşitliliğine sahip olan No Frost modeller, standart buzdolabı özelliklerine yeni dokunuşlar ekliyor. Hareketli kapak bölmeleri, sıcak ve soğuğa dayanıklı cam raflar ve LED aydınlatma gibi yenilikler No Frost serisinin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. İç ve dış yüzeylerde kullanılan dayanıklı malzemeler, buzdolabının temizliğini pratik hale getirirken kullanım ömrünün uzamasını sağlıyor. 

Akıllı Çağın Buzdolabı: Arçelik Diamond

Sağlamlık ve hafifliği tek üründe buluşturan Diamond serisi, daha önce yapılmayan bir şekilde 25 yıl garanti süresini kullanıcılara sunuyor. Karbon fiber kaplamayla ahşabın zarafetini yansıtan Arçelik buzdolabı dijital ekran ailesinin en yeni ürünü olma özelliğini de taşıyor. Kombi tipi dolap tasarımına sahip ürün, 720 litrelik devasa iç hacim, bu ürünü tercih edenlere alan kullanımında yepyeni çözümler sunuyor. 83 cm genişliğindeki Arçelik Diamond, gardırop tipi ürünlerden sonraki en büyük Arçelik buzdolapları ölçüleri bulunan model olarak öne çıkıyor. 

Çelik gövdeli dolaplara göre 4 buçuk kat daha hafif gövde ağırlığı bulunan buzdolabı, dev görüntüsüne rağmen taşıma ve hareket ettirme konularında büyük kolaylık sağlıyor. Tatil modu, eko mod gibi farklı ayar seçeneklerinin konforunu taşıyan Diamond serisi, günlük 1,5 kg buz yapabilen buz makinesi sayesinde, dört mevsim sınırsız soğuk içecek keyfi yaşamanızı katkıda bulunuyor. Diamond serisi Arçelik buzdolabı ebatları, soğutucu ve dondurucu bölmelerin hacimlerini artırarak harici derin dondurucu ürünler olmadan dilediğiniz gibi ürün saklamanıza imkan tanıyor. Çizilmeye karşı dayanıklılık, taşıma kolaylığı, yüksek teknoloji elektronik özellikler ve dijital kumanda gibi yenilikleri sizlerle buluşturan ürün detaylarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

Beyaz eşyalarını uzun süre kullanmak isteyen, yeni teknolojiyi takip eden çocuklu aileler tarafından tercih edilen Arçelik Diamond, kullanıcılarından tam not alıyor. Ankastre setler ile uyumlu karbon fiber gövde, masalarınızla uyumlu ahşap tutma kolları gibi detayların kusursuzluğu dünyada ve Türkiye'de ilk olan buzdolabına sahip olmanın keyfiyle birleşiyor. Rakiplerine oranla 3 kat daha dayanıklı olan Arçelik buzdolabı 720 lt yorumlar ve değerlendirmelerden aldığı övgülerle adından söz ettiriyor. Üst segment  modeller içinde teknolojisi, görünümü ve sunduğu garanti süresiyle fark yaratan Arçelik Diamond, geleceğin teknolojisine bugünden sahip olmanıza imkan tanıyor. 

Eskimeyen Şıklık: Arçelik Tek Kapılı Buzdolapları

Günlük kullanıma yönelik tasarlanan Arçelik tek kapı buzdolabı modelleri, besinlere hızlı ve pratik olarak ulaşmak isteyen kullanıcılar için mükemmel çözümler sunuyor. Tek kapılı modeller, öğrenciler, tek başına yaşayan çalışanlar gibi kalabalık olmayan gruplar tarafından tercih ediliyor. Buzdolabının genel olarak soğutma ve saklama gibi standart özelliklerini kullanan tüketicilerin tercihi olan bu modeller, uygun fiyatlı ve küçük hacimleriyle tanınıyor.

Arçelik buzdolabı küçük modeller, yer kaplamayan minimal ölçüleri sayesinde sınırlı yaşam alanlarına sahip olan kullanıcılara hitap ediyor. Arçelik tek kapılı buzdolapları, bazı modellerde dondurucu bölümünü soğutucu alanla birlikte iç içe kullanırken bazı modellerde çift kapılı olarak tasarlanıyor. Boyutları nedeniyle tek kapılı sınıfında yer alan bu modeller, dinamik ve etkileyici görüntüleriyle gençlerin ihtiyaçlarına uygun cevaplar veriyor. 270 ile 430 litre arasındaki kapasiteleri bulunan Arçelik buzdolabı tek kapı modellerinin iç dizaynı hızlı yaşamın isteklerine göre kurgulanıyor. Dondurucu ve soğutma bölümleri eşit tutulması, içecek koymayı kolaylaştırmak için geniş kapı gözlerine yer verilmesi, hızlı buz yapabilme kapasitesi gibi özellikler, bu seride öne çıkan özellikler arasında yer alıyor. Donmuş ürünleri kolayca çözdürebileceğiniz, kahvaltılıkları kolayca saklayabileceğiniz gözler tek kapı modellerin ayrıntılarından bazılarını oluşturuyor. 

Dekoratif görünümleriyle gençlerin aktif hayatlarını destekleyen Arçelik Retro serisi, klasik dönem buzdolaplarından ilham alan dış görünümünü sahip olduğu canlı renklerle destekliyor. Mor, kırmızı, bordo ve klasik beyaz renklerin tercih edildiği retro modeller, estetik görünüme önem veren kullanıcıların yaşantılarına renk katıyor. Aktif yaşamayı seven kullanıcılar için besinlerin güvende ve taze kalmasını sağlayan Arçelik A plus buzdolabı modelleri, boyutlarına uygun olarak minimum değerlerde enerji harcaması gerçekleştiriyor. Kullanımı pratik, taşıması ve hareket ettirmesi kolay olmasıyla kullanıcılarını mest eden tek kapı koleksiyonu, teknolojinin en saf haline evlerinizde yer veriyor. 

Yaşam Alanlarınıza Değer Katan Ürünler

Ofis, büro, tekne ve karavan gibi alanlara özel geliştirilen tezgah altı ya da bilinen adıyla mini buzdolapları, soğutma keyfini farklı alanlara taşıyor. Arçelik mini buzdolabı ölçüleri, görüntüsüne kıyasla 90 ile 140 litrelik geniş alanları kullanıcılarına sağlıyor. Kutu ve şişe içecekler ile dondurulmuş ürünlerin saklanmasında tercih edilen mini buzdolapları, kademeli soğutma ayarı desteğiyle tüm mevsimlerde kusursuz şekilde kullanıma imkan tanıyor. 

Alanların doğru kullanılmasında büyük ayrıcalık yaratan tezgah altı buzdolapları, ihtiyaçlara göre düzenlenen iç tasarımlarıyla kullanımı çeşitlendiriyor. Mini Arçelik buzdolabı ve derin dondurucu olarak kullanmak istediğinizde tamamı çekmecelerden oluşan iç tasarıma sahip ürünleri sizlere sunuyor. Dondurucu yerine soğutucu özelliklerini tercih ettiğiniz anlarda; sebzelik, kahvaltılık ve dondurucudan oluşan klasik buzdolabı tasarımları da mini serilerin içinde yer alıyor. Tezgah altı Arçelik buzdolabı yaz kış ayarı yapmaya imkan tanıyan teknolojisiyle, saklanan ürünlere göre ısı ayarı yapmanıza imkan tanıyor. A+ verimlilikle yıllık 110 - 120 kWh enerji sarfiyatı gerçekleştiren mini seriler, ayarlanabilen ısı değerleri sayesinde enerji kullanımı daha da alt değerlere çekiyor. Standart ürünlerin sunduğu soğutma ve dondurma kalitesini birebir gerçekleştiren mini seriler, klasik buzdolaplarından istenilen birçok işlemi gerçekleştiriyor. Haftalık alışverişleriniz için ideal alana sahip olan tezgah altı modeller, ister hazır yiyecekleri isterseniz taze meyve ve sebzeleri gönül rahatlığıyla saklamanıza imkan tanıyor. Arçelik mini serisi; küçük yaşam alanları, çalışma alanları ve ek bir buzdolabına ihtiyaç duyulan kısıtlı alana sahip evlerde büyük kolaylık sağlıyor. Bulaşık ve çamaşır makineleriyle benzer boyutlarda, onlara göre 3 kat daha hafif olan bu ürünler, konumlandırma ve taşıma işlemlerinde kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Ortalama 30 ila 40 dB sesle çalışan ürünler, kullanıldıkları alanlarda varlıklarını unutturuyor. 

Hayatı Kolaylaştıran Teknolojik Dokunuşlar

Geliştirdiği beyaz eşya modelleriyle hayatınızı kolaylaştıran Arçelik, yeni nesil sistemlerle donatılan buzdolabı modelleriyle ihtiyaçlara özel çözümleri hayatınıza kazandırıyor. Marka, kısıtlı bütçelerden lüks sınıfındaki ürünlere kadar onlarca seçeneği sizlerle buluşturuyor. Değişen alışkanlıklara uygun şekilde yapılan düzenlemeler, buzdolabı tercihlerinde kişisel seçimlerinize cevap bulmanızı sağlıyor. Kişisel isteklerinize çözümler sunarken, gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda birçok ilki hayata geçiriyor. Türkiye'nin ilk 4 kapılı buzdolabı modeli, gardırop tipi buzdolabı ile kendi sınıfında dünyanın en az elektrik harcayan A+++ No Frost buzdolabı, taşıdıkları unvanlarla alanlarındaki ilk olma başarısını gösteriyor. Yeni nesil sistemler, farklı besinlerin saklanması, bazı besinler için özel alanlar oluşturması gibi özellikler tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor.

Başta Arçelik buzdolabı 465 lt ve 500 lt modellerinde uygulanan, sonrasında diğer modellere aktarılan teknik özellikler, markanın gelişime verdiği önemi keşfetmenizi sağlıyor. Mavi ışık teknolojisi, O derece bölmesi, FullFresh teknolojisi ve Cool Plus No Frost uygulamaları besinlerle ilgili olarak ihtiyaç duyulan kolaylıkları elde etmenize imkan tanıyor.  Geliştirilen mavi ışık teknolojisi, markanın sebze ve meyvelerin doğal ortamlarındaymış gibi aydınlatılmasına yarayan özel bir sistemi olarak dikkat çekiyor. Taze besinlerin fotosentez işlemine devam etmesini sağlayan bu sistem, buzdolabına koyulan besinlerin vitamin değerlerini koruyarak daha uzun süre taze kalmalarını sağlıyor. Mavi ışık bölmesinin tamamlayıcısı olan FullFresh sistemi; meyve, sebze ve yeşilliklerin bulunduğu bölmenin nem kontrolünü gerçekleştiriyor. Geliştirilen hava kanalları, bölme içindeki besinler için ideal nem ve hava dengesini yerine getiriyor. Kullanıcılar, ikili sistem sayesinde bozulma ve çürüme sorunu yaşamadan taze besinleri uzun süre tüketmenin keyfini yaşıyor. 

Arçelik buzdolabı yorumları incelendiğinde tüketicilerin yaşadığı sorunların başında, dolap içindeki kokuların karışmasının olduğu görülüyor. Arçelik buzdolabı 580 litre hacimli üründe de kullanılan Cool Plus sistemi, farklı özelliklere sahip besinlerin kokularının karışmasını önlüyor. Her rafı ayrı olarak havalandıran Multi Flow teknolojisini kullanan uygulama, buzdolabı içindeki havanın dengeli şekilde dağılmasını sağlıyor. Farklı yüzeyler için en uygun hava akımının kullanılması besinlerin kokularının diğer gıdalarla karışmasının önlüyor.

Tüketici Dostu Kampanya ve Fiyatlar

Arçelik buzdolabı ve fiyatları, yıl boyunca sizlere en ideal oranları ulaştırmak için sınırsız düzenlemeyi hayata geçiriyor. Tekil ve set ürünlerde yapılan haftalık, aylık ve sezonluk kampanyalara dahil olan Arçelik buzdolabı indirimli fiyat uygulamalarıyla şık ürünlere ulaşmanızı sağlıyor. Dilediğiniz yiyeceği istediğiniz şekilde depolamanıza imkan tanıyan buzdolabı modelleriyle mutfaklarda aradığınız esneklik elinizin altında yer alıyor. İster soğutucu isterseniz dondurucu olarak kullanıma elverişli olan Arçelik buzdolapları, yaşam alanlarınızla uyumlu konforlu ürünleri evlerinize taşıyor. 

Bütçeleriniz için her zaman en iyi özellikleri sizlere sunan Arçelik buzdolabı fiyat listesi, kaliteli ürünlere avantajlı şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Kullanım açısından işlevsel, performans açısından tatmin edici özellikleri deneyimlemenin keyfini yeni bir Arçelik buzdolabı ile yaşamak size kalıyor. Standart uygulamalardan özel uygulamalara kadar her zaman en iyisine sahip olmanız için geliştirilen ürünler, elde edeceğiniz fiyat avantajlarıyla yaşanan keyifli anların katlanmasını sağlıyor. Yeni nesil dijital sistemlerle kontrol edilen modellerden manuel olarak kullanılan modellere kadar tüm ürünler, kusursuz teknolojik özellikleri kullanıcılarına ulaştırıyor. Besinlerinizi mükemmel hassasiyetle saklayan, dilediğiniz anda soğuk içecekler tüketmenizi mümkün kılan ve her besini ilk günkü tazeliğinde muhafaza eden Arçelik buzdolabı kampanya fiyatları, aradığınız ürüne dilediğiniz ödeme kolaylığıyla sahip olmanızı sağlıyor. Ömrü dolan buzdolabınızı yenilemek ya da yeni evinize modern bir buzdolabı almak istiyorsanız, sınıfında lider marka Arçelik'in buzdolabı modellerini inceleyerek Trendyol avantajlarıyla dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz.