Arap Makyaj Dünyası
Gece Gündüz Kremi

3.9
434Değerlendirme
3.2B
Tahmini Teslimat:8 - 23 Aralık

Ürünün Kampanyaları

30TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Özel formülasyonu ile Cildin su kaybını önlemeye ve nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.


Allantoın, Arbutın, Hyaluronıc Acıd, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Aloe Barbadensıs Leaf Extract, Tocopheryl Acetate ile Dış ortamdaki (Güneş, rüzgar, soğuk gibi) etkenere karşı güçlü-dirençli bir cilt koruması sağlar. Cildinizi yeniler bakım yapar. Cildin pürüzsüz görünümünü sağlar. Glycyrrhıza Glabra Root Extract, Panax Gınseng Root Extract, Chrysanthemum Indıcum Flower Extract ile Cilt sıkılığını artırarak siyah noktaları gidermeye yardımcı olur, Cilt gözeneklerine bakım yaparak cilt pigmentasyonunu destekler, cildin tonunu düzenler ve aydınlık bir görünüm sağlar. Siyah noktaları gidermeye yardımcı olur


CİLT ONARICI GÜNDÜZ BAKIM KREMİ

BİLEŞİMİ

Aqua , Glyceryl Stearate , Cetearyl Alcohol , Glycerın , Allantoın , Arbutın , Butyrospermum Parkii (Shea) Butter , Aloe Barbadensıs Leaf Extract , Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol And Ethylhexylglycerın.


ÖZELLİKLERİ

İçerdiği güçlü aktifler sayesinde Leke sorunu ve problemi yaşayan ciltlerin,doğal rengini korumaya ,canlı görünüm kazanmasına ve yeni lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı olarak Güneş ışığı , rüzgar , soğuk gibi dış etkenlere karşı güçlü-dirençli bir cilt koruması sağlar. Cildinizde pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında cildin canlı ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını destekler.


KULLANIMI

Temiz cilde yeteri miktarda masaj yaparak emilinceye kadar uygulayınız. Günlük kullanıma uygundur.


CİLT ONARICI GECE BAKIM KREMİ

BİLEŞİMİ

Aqua Glyceryl Stearate , Cetearyl Alcohol , Glycerın , Allantoın , Arbutın , Hyaluronıc Acıd , Glycyrrhıza Glabra Root Extract , Panax Gınseng Root Extract , Chrysanthemum Indıcum Flower Extract , Butyrospermum Parkii (Shea) Butter , Aloe Barbadensıs Leaf Extract , Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol And Ethylhexylglycerın.


ÖZELLİKLERİ

İçerdiği güçlü aktifler sayesinde Leke sorunu ve problemi yaşayan ciltlerin, doğal rengini korumaya ,canlı görünüm kazanmasına ve yeni lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cildinizin ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Glycyrrhıza Glabra Root Extract , Panax Gınseng Root Extract , Chrysanthemum Indıcum Flower Extract ile Cilt sıkılığını artırarak siyah noktaları gidermeye yardımcı olur, Cilt gözeneklerine bakım yaparak cilt pigmentasyonunu destekler, cildin tonunu düzenler ve aydınlık bir görünüm sağlar. Siyah noktaları gidermeye yardımcı olurt


KULLANIMI

Sabah Gündüz kremi kullanımından sonra geceleri Temiz cilde yeteri miktarda masaj yaparak emilinceye kadar uygulayınız. Beyazlatıcı etkisi için kullanıma devam ediniz.


ÖNLEMLER

Hassas ciltlerde alerji riskine karşı kolunuzun iç kısmına uygulayarak bir gün bekleyiniz.Herhangi bir kızarıklık ,şişme,kaşıntı vb cilt sorunu yoksa kullanmaya devam edebilirsiniz. Alerji durumunda ılık suyla yıkayınız ve kullanmayınız. Ürününden sonuç almak için kullanıma ara vermeyiniz.

-34%
89,00 TL
59 TL

Satıcı Hakkında

Satıcı Sayfasını Gör

RBA Kozmetik

9.4
Diğer Satıcılar
Akademi Kitap Kırtasiye & Yaşam Ürünleri
9.4
Tahmini Teslimat: 8 - 23 Aralık
129,99 TL
64,90 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Gece Gündüz Kremi
Arap Makyaj Dünyası
Gece Gündüz Kremi
3.9
434Değerlendirme
340Yorum
tesekkur ederiz memnun kaldiik
guzel övdükleri kadar var
cildi yumusatiyor
Şikayet Et