Araç İçi Şişme Yatak

91 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Rahatlıyla Öne Çıkan Araç İçi Şişme Yatak Çeşitleri Trendyol'da!

Şişme araba yatağı uzun yolculuklarda rahatlık ve uyku konusunda müşterilerin sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasında yer alır. Fonksiyonel özelliği ve uzun ömürlü yapısı ile öne çıkar. Dört kişilik araçlar için uygun olan araç içi yatağı, kompakt özelliği ile yer kaplamadan kolaylıkla saklanır. Şişirilerek kullanıma hazır hale gelen yatak için araç pompası hediye olarak verilir. Koltukları kolaylıkla yatağa çeviren tasarım, uzun yolculuklarda tercih edilir. Birçok alanda da kullanımı mevcut olan araç şişme yatak modelleri, araçların yanı sıra havuz, piknik, tatil ve kamp ortamlarında müşteriler tarafından sıkça tercih edilir. araç içi şişme yatak modelleri yetişkin müşterilerin yanı sıra ebeveynler tarafından çocuk ve bebekler içinde beğeni toplar. Birbirinden farklı model ve tasarımlarıyla müşterilerin tercihleri arasında yer almayı başaran araç için şişme yatak seçenekleri bej, beyaz, gri, kahverengi ve lacivert renk çeşitleriyle beğeni toplar. Öte yandan beğeni toplamayı başaran ürün tasarımlarıyla öne çıkan araba içi yatak modelleri, mor, siyah ve turuncu renk seçenekleriyle de müşteriler için satışa sunulur. Araç içi şişme yatak ölçüleri 135 cm uzunluk, 90 cm genişlik ve 43 cm yüksekliği bulunan ürün müşteriler için satışa sunulur. Söz konusu ebatlara sahip ürün birbirinden farklı renk seçenekleriyle beğeni toplar. Birbirinden farklı tasarım ve renk seçenekleriyle satışa sunulan söz konusu ürünü satın alarak konforlu ve keyifli uzun yolculuklara çıkabilirsiniz.

En Şık ve Göz Alıcı Araç İçi Şişme Yatak Modelleri

En Şık ve Göz Alıcı Araç İçi Şişme Yatak Modelleri

Söz konusu ürün dikkatle hazırlanan özel çantasında muhafaza edilir. Şişirilebilir araba yatağı ile seyahat ederken müşterilerin konforlu ve rahat bir ortamda dinlenmesine imkan sağlar. Pvc kumaş özelliği ile öne çıkmayı başaran ürün, yumuşak ve rahat kullanımı sayesinde müşterilerin beğenisine sunulur. Arka koltuk için şişme yatak yorgunluğu gidermek ve uyku kalitesini arttırmak için sıklıkla tercih edilen ürün yan bölmeleri sayesinde çocuk ve bebekler için güvenli ortam sunar. Bu bakımdan boşluklardan düşme tehlikesine karşı güvenli materyaller kullanılarak hazırlanır. Şişme araç içi yatak dalga tipi yoğunluk sıkıştırma tasarımı ile yatağın dengeli ve dayanıklı olmasına imkan sunar. İki hava yastığı ile rahat uyku uyumaya olanak sağlar. Birçok farklı şekillerde de kullanımı mümkün olan bu ürün katlama açılarıyla da sandalye olarak ayarlanarak tercih edilebilir. Araç içi havalı şişme yatak katlanılması ve açılması kolay olan ürün müşterilerin tercih sebebi olur. Pvc kumaş özelliği sayesinde uygun bakım ile uzun yıllar kullanılması mümkün olur. Micro tüylü bir yüzeye sahip olan bu ürün silinmesi kolay ve rahat olur. Araç içi havalı şişme yatak arabada yer kazanmak için hızlı bir şekilde hava sönme özelliği vardır. Bu sayede rahat katlama imkanı sunar. Herhangi bir kimyasal koku yoktur. Konforlu ve rahatlığıyla tercih edilen Araç içi havalı şişme yatak büyük fırsat ürünü ve fırsat ürünü kategorisinde müşteriler için satışa sunulur. Bünyesinde barındırdığı kaliteli materyallerle ön plana çıkan Araç içi havalı yatak kolay kullanımı sayesinde tercih edilir. Araç içindeki güç girişine takılarak şişirme imkanı olan ürün kolaylığı ve taşınabilirliği açısından da sıkça tercih edilir. Oto arka koltuk şişme yatak gri rengiyle müşteriler tarafından en çok tercih edilenler arasında yer alır. Temizliği de kolay olan ürün nemli bir bez yardımıyla da kolay temizleme sağlar. Araç hareket halindeyken herhangi bir sarsıntı hissedilmesini azaltarak uyku konforunu artırır. Kalite, sağlık ve konforu bir arada barındıran söz konusu ürünü satın alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarım Seçenekleriyle Araç İçi Yataklar

Birbirinden Farklı Tasarım Seçenekleriyle Araç İçi Yataklar

Yumuşak dokusuyla kullanıma uygun olan araç içi havalı şişme yatak üzerine isteğe göre nevresim veya çarşaf serildiğinde uyku kalitesi artırır. Uzun yolculuklarda sıkça tercih edilen oto arka koltuk şişme yatak iyi bir dinlenme sayesinde yolculuğun rahat ve konforlu geçmesine olanak sağlar. Her alanda kullanıma müsait olan ürün iyi bir uyku ve dinlenme imkanıyla müşteriler tarafından sıkça tercih edilir. Şişme araba ve kamp yatağı her koşulda rahatlıkla kullanılması mümkün olur. Tüm otomobiller için uygun ölçülerde olan özel yatak tek veya çift kişilik olarak da kullanılır. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilerek müşterilerin kullanımına sunulan araba arkası için şişme yatak modelleri, siyah rengiyle de çokça tercih edilir. Kaliteli dokusuyla ön plana çıkmayı başaran oto arka koltuk şişme yatak bünyesinde barındırdığı çift ısı yalıtımlı dikişler ve ekstra konfor sağlaması için kullanılan floklu malzemeler ile beğeni toplar. Araç için uygun ölçülerle üretilerek satışa sunulan araba için şişme yatak koltuk seçenekleri çakmaklığa takılan aparat sayesinde kolayca şişirilerek kullanıma hazır hale gelir. Beyaz, bej, siyah, gri, lacivert, kahverengi, turuncu ve mor renk seçenekleriyle satışa sunulan araba içi yatak fiyatları bakımından da müşterilerin tercihleri arasında yer alır. Kaliteli materyal ve uzun ömürlü dokusuyla ön plana çıkan söz konusu ürünler, müşteriler tarafından yolculuklar için tercih edilir. araç içi şişme yatak fiyatları belirlenirken ürünün bünyesinde barındırdığı kumaş türü, dikişlerinde kullanılan ip türü ve renk seçenekleri göz önünde bulundurulur. Bu sayede hem tasarımıyla beğeni toplayan ürün fiyatlarıyla da müşterilerin dikkatini çekmeyi başarır. Standart ölçülerle satışa sunulan ürünün uzunluğu 135 cm, genişliği 90 cm ve yüksekliği ise 45 cm’dir. Bu ürünü satın alarak konforlu ve rahat yapısıyla kullanabilirsiniz.

En Uygun Ve Avantajlı Fiyatlarla Oto İçi Yatak Modelleri

En Uygun Ve Avantajlı Fiyatlarla Oto İçi Yatak Modelleri

Kaliteli malzeme yapısı ve şık tasarımıyla müşterilerin tercihleri arasında yer alan ürün, birbirinden farklı renk seçenekleriyle de beğeni toplar. Kaliteli renk seçenekleriyle premium algı yaratan ürün, krem, bej, kahverengi, antrasit ve siyah kumaşlarla bezeli otomobillere kolaylıkla uyum sağlar. Göz alıcı renkleriyle dikkat çeken araç içi şişme yatak modelleri mor ve turuncu tasarımlarla da tercih edilir. Renk ve çeşitleriyle müşterilerin tercihleri arasında yer alan bu ürün fiyat bakımından da oldukça cazip hale gelir. Araç içi şişme yatak kullananlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen ürün en çok trend ürünler arasına girmeyi başarır. Söz konusu ürün araç içi şişme yatak tavsiye konusu ile müşterilerin dikkatini çeker. Konforlu ve kaliteli kullanımlar için tasarlanan ürün araç yatağı, çakmak pompası, kullanıma uygun şişirilebilir yastık, taşıma çantası ile satışa sunulur. Kolaylıkla taşınabilen yatak istenilen yere rahatlıkla taşınır. Araç içi şişme yatak yorumları arasında en beğenilen ve tercih edilen ürün birçok müşteri tarafından beğenilen ürünler arasında yer alır. Ürünün rahatlığı ve uyku kalitesi konusunda müşterilerin uzun yolculuklar sırasında rahatlıkla kullanılabilmesi açısından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kaliteli ve uzun ömürlü yapısıyla dikkat çeken araç içi şişme yatak önerileri kapsamında da müşterilerin ilgi odağı olur. Çocuklar ve bebekler için de ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği ürün, uzun yolculuklarda rahatlığıyla ön plana çıkar. Birçok model ve renk seçeneğiyle de satışa sunulan ürün müşterilerin ilgisini çeker. Bu kapsamda tercih sebebi olur. En uygun, avantajlı ve indirimli fiyatlarla söz konusu ürünü kaliteli ve güvenli alışverişin adresi olan Trendyol aracılığıyla satın alarak kullanabilirsiniz.