Aplik

11076 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Aplik

Aplik

Estetik ve şık tasarımlarıyla evinizde, ofisinizde ve benzeri alanlarda bölgesel ışık ihtiyacınızı karşılayan aplikler, farklı özelliklere sahip pek çok seçenek sunuyor. Görsel olarak birbirinden farklı şekillere sahip olan aplik modelleri, genellikle ana aydınlatma sistemine ek olarak kullanılıyor. İç ve dış alanlarda aydınlatma ihtiyacınızı ortadan kaldıran modeller, yardımcı bir ürün olarak estetik ve işlevsel bir çözüm sunuyor. Evde veya ofiste belirli objeleri ön plana çıkarmanıza yardımcı olan aplikler ayrıca teras, bahçe ve ara hol gibi alanları şık bir şekilde dizayn etmenize olanak tanıyor. Biblo ve resim tablolarının yer aldığı duvarları da aydınlatmanızı sağlayan duvar aplikleri, yaşam alanlarınızda kullandığınız renk ve dokuları ortaya çıkarmanıza imkân sunuyor. Pek çok alanda kullanılabilen aplik lamba tasarımları, küçük dokunuşlarla dekorasyonunuzu ön plana çıkartmanıza yardımcı olurken fonksiyonel olarak fark yaratmanızı sağlıyor. İstediğiniz alanı ihtiyaç duyduğunuz yoğunlukta aydınlatmanızı olanak tanıyan ürünler, tarzınızı ve tasarımınızı ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda evinizin geometrik yapısını belirgin bir hale getirmenize imkân sunan aplik lamba modelleri; klasik, sade ve modern tasarımları ve çeşitli renk seçenekleriyle pek çok alternatif sunuyor. Farklı stil ve tasarımlara sahip olan modeller, yaşam alanlarınıza estetik bir hava katarken işlevsel olarak da aydınlatma ihtiyacınızı ortadan kaldırıyor. Her renkte ampullerle kullanabileceğiniz aplik çeşitleri, ofisteki odanızı tasarlarken veya evde salonunuzu dekore ederken istediğiniz tarzı oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Kullanım Alanlarına Göre Modern Duvar Aplikleri

Birbirinden farklı boyutlarda ve şekillerde tasarlanan aplik modelleri, kullanım alanlarına göre çeşitli seçenekler sunuyor. Düz, eğimli ve köşeli şekillere sahip pek çok model, yaşam alanlarınızı daha şık hale getirirken estetik bir hava katıyor. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan aplikler, istediğiniz mekânı şekillendirmenize yardımcı olurken görsel bir bütünlük oluşturmanıza da olanak sağlıyor. Hem iç hem de dış ortamlarda kullanabileceğiniz aplik aydınlatma ürünleri, yardımcı bir aydınlatma sistemi olarak etkileyici bir ambiyans oluşturmanıza olanak tanıyor. Ev, ofis, kafe, restoran, otel gibi pek çok alanın yanı sıra bahçe ve teras benzeri açık mekanlarda hoş bir atmosfer elde etmenize yardımcı oluyor. Özellikle çeşitli hava şartlarına dayanıklı olarak tasarlanan dış mekan aplik ürünleri, biblo ve dekorlarınızı daha belirgin hale getirirken ortama derinlik katıyor. Genel olarak otel havuzlarında ve bahçelerinde tercih edilen bir ışıklandırma modeli olan dış aplik ise hem dikey hem de yatay modelleriyle ışık ihtiyacınızı karşılıyor. Hem genişlik hem de boy olarak farklı ebatlarda üretilen modern aplik ürünleri ayrıca tavan boşluğu, dar ve küçük alanları aydınlatmanıza yardımcı oluyor. Ahşap, krom ve bakır gibi pek çok malzemeden üretilen modeller, kaliteli tasarımları ile her zevke hitap ediyor. Yaşam alanlarınıza şık ve küçük dokunuşlar yapmanıza olanak sunan aplik lamba modelleri, kullanılan alana hareket kazandırarak estetik bir ortam yaratmanıza imkân veriyor.

Farklı Stil ve Tasarımlara Sahip Aplik Çeşitleri

Apartman girişlerinde ve koridorlarda kullanılabilen pek çok aplik, özellikle ışık almayan veya daha az ışık alan alanlar için etkili ve şık bir çözüm sunuyor. Geniş olmayan alanların daha göz alıcı ve ferah görünmesini sağlayan dekoratif aplik tasarımları, dekorasyonunuzu ön plana çıkarmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca evinizde veya ofisinizde duvar saati, resim tablosu ve vestiyer gibi pek çok alanda yer alan objeleri belirgin hale getirmek için yumuşak dokunuşlar yapmanızı sağlayan iç mekan aplik tasarımları, işlevsel olarak belirli düzeyde kontrast eklemenize olanak tanıyor. Odalarda, mutfakta, banyo ve merdiven aralarında kullanabileceğiniz modeller, farklı tekniklerle üretilen tasarımlarıyla büyük kolaylık sağlıyor. Göze hitap eden pek çok sanatsal ürünü ön plana çıkarmanızı sağlayan LED aplik ürünlerinin de aralarında bulunduğu pek çok model, her ihtiyaca uygun pek çok alternatif sunuyor. Kartonpiyerin altına veya duvarın üstüne yerleştirebileceğiniz LED duvar aplikleri, mekânın kontrastını ayarlamanıza yardımcı olurken aydınlık bir ortam oluşturuyor. Banyo ve tuvaletlerde aynanın üst kısmında ya da alt kısmında kullanılarak loş bir ortam oluşturmanıza olanak tanıyan LED aplik modelleri, ana aydınlatma unsurlarının yanında şık bir dokunuş yapmanıza yardımcı oluyor. Birbirine uyumlu renklerde tasarlanan pek çok model; tekli, ikili, üçlü ve daha fazla duy özelliğine sahip ürünleriyle ışık katmanları oluşturarak yumuşak bir görünüm elde etmenize olanak sunuyor. Ayrıca halat gibi iplerle dekore edilen rustik aplik ürünleri, kullanıldığı alana dekoratif olarak otantik bir hava katıyor.

Birbirine Uyumlu Renk ve Tasarım Sahip Aplik Aydınlatma Modelleri

Yaşam alanlarınızı hem görsel olarak hem de işlevsel olarak daha dekoratif hale getirmenize yardımcı olan aplik lamba tasarımları, özellikle çalışma alanlarında ışığın tonunu ayarlayabileceğiniz modelleriyle daha iyi odaklanmanızı sağlıyor. Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz farklı tasarımlara sahip olan dekoratif aplik ürünleri, gece lambası gibi ihtiyaçlarınızı da karşılayarak kolaylık sağlıyor. Yatak odanızda kullanabileceğiniz pek çok aplik gece lambası, yumuşak tonlarda yansıttığı aydınlatma gücü sayesinde gözünüzü yormuyor, rahatsızlık vermiyor. Siyah ve beyaz gibi birçok renge sahip yatak odası aplik tasarımları, gece uyandığınızda kolay hareket etmenize yardımcı oluyor. Yatağınızın yanına veya üst kısmına yerleştirebileceğiniz aplik gece lambası modelleri, ayrıca çocuk odalarına uygun tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Özellikle gece yatmadan önce kitap okurken loş bir aydınlatma performansı sunan yatak başı aplik tasarımları, konsantre olmanızı kolaylaştırıyor. Evinizin dekorasyonunu güçlendirmenize olanak sağlayan banyo aplik modelleri ise genel aydınlatma sistemini tamamlayarak etkili bir çözüm sunuyor. Banyolar için çeşitli şekillerde ve uzunluklarda üretilen banyo aplikleri, ışık almayan köşeleri aydınlatırken karanlık bir atmosfer oluşmasını önlüyor. Krom, bakır ve siyah gibi pek çok renkte tasarlanan banyo aplikleri ayrıca tuvaletler için sensörlü olarak da üretiliyor. Aydınlatma ihtiyacınızı karşılarken tasarruf etmenize yardımcı olan sensörlü aplik ürünleri, dekoratif özelliklerinin yanı sıra işlevselliği ile de ön plana çıkıyor. Aynı zamanda ara hol ve kapı girişlerinde kullanılabilen sensörlü aplik sistemi, ışığın yoğunluğuna göre dekore edilebiliyor. Evde, ofiste ve benzeri alanlarda dekoratif bütünlüğü sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz modern aplik ürünleri; halat, ahşap gibi materyallerle dekore edilerek kullanılan ortamın daha şık ve dekoratif görünmesini sağlıyor.

Her Mekâna Uygun Yaratıcı Aplik Tasarımları

Dayanıklı ve kaliteli materyallerden üretilen aplikler, birbirinden farklı modelleriyle doğal bir atmosfer oluşturmanıza olanak sunuyor. Özellikle otantik bir tasarıma sahip olan rustik aplik ürünleri, evinizin iç tasarımını kişiselleştirmenize olanak sağlayarak özel bir ambiyans yaratmanıza yardımcı oluyor. Ahşap aplik tasarımlarıyla da dikkatleri üzerinde çeken modeller, metal ve ahşabın muhteşem uyumu ile zarif bir görünüm elde etmenize imkân sunuyor. Rustik tarzda üretilen ampuller ile kullanabileceğiniz pek çok ahşap aplik; ara hol, koridor ve benzeri alanlarda tavanın yüksekliğine bağlı olarak ayarlanabiliyor. Özel bir teknikle verniklenen ahşap duvar aplik ürünleri, kullanılan alana farklı bir hava katarak iç tasarımınızı kişiselleştirmenize olanak sağlıyor. Ayrıca ev dekorasyonunuzun odak noktası haline gelen duvar aplikleri, mükemmel bir ışık performansı sunuyor. Işığın yayılım gücünü artıran tasarımlarıyla pek çok model, antre gibi alanların daha geniş ve hoş görünmesine sağlıyor. Yaşam alanlarınıza hareketlilik katarak sıcak bir atmosfer oluşturmanıza olanak tanıyan şapkalı aplik ürünleri, balkon ve teras gibi alanlarda aydınlatma ihtiyacınızı karşılıyor. Yağmurlu ve karlı havalara dayanıklı malzemelerden üretilen balkon aplik tasarımları, sade ve renkli seçenekleriyle kullandığınız alanın atmosferini değiştiriyor. Farklı materyallerden üretilen, estetik çizgileri ile yerleştirdiğiniz alana karakteristik bir özellik katan eskitme aplik ise ev dekorunuzu tamamlayarak görsel bir bütünlük oluşturuyor. Çeşitli boyutlarda üretilen modeller, hemen hemen her konsepte uyum sağlayan alternatifleriyle göze çarpıyor. Siz de modern veya klasik aplik ürünlerini farklı renk seçenekleriyle Trendyol'dan satın alabilir, ev ve ofis gibi yaşam alanlarınızı şık bir şekilde dekore ederek aydınlatabilirsiniz.

Herkesin Zevkine Hitap Eden Dış Mekan Aplik Tasarımları

Modern tasarımları ve klasik görünümleri ile etkili bir aydınlatma performansı sunan dış cephe aplik tasarımları, tekli ve çoklu yapısıyla büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle kapı ve apartman girişlerindeki karanlık bölümleri ışıklandırmanıza olanak sunan tekli aplik ürünleri, dinamik tasarımlarıyla farklı alanlarda kullanıma imkân tanıyor. Yenilikçi yapısıyla fonksiyonel olarak işinizi kolaylaştıran pilli aplik ise elektrik ve benzeri hiçbir altyapıya ihtiyaç duymadan; tavan arası, depo ve kiler gibi mekanlarda da kullanılabiliyor. Birkaç tane pille çalıştırabileceğiniz pilli aplik ürünleri aynı zamanda tasarruf yapmanıza olanak sağlayarak uzun süre kullanım olanağı veriyor. LED olarak da üretilen pilli duvar aplik ürünleri, küçük boyutlu tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Bahçe ve benzeri alanlar için geliştirilen pek çok bahçe aplik ise hava karardığında rahatça dolaşabilmenizi sağlayarak istediğiniz zaman rahatlayabilmenize olanak tanıyor. Olumsuz hava şartlarında kullanılabilen ve kolaylıkla monte edilebilen bahçe aplik ürünleri; ağaç, biblo ve duvar gibi alanları aydınlatmanıza yardımcı oluyor. Dış cephe aplik sınıfında yer alan modeller, çok sayıda ürün çeşidiyle evinizi güzel bir şekilde dekore etmenize imkân sunuyor. Yaşam alanlarınızın her alanı için ayrı ayrı üretilen aplikler, dekorasyon alanında yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanızı sağlarken kendinizi ifade etmenize olanak tanıyor. Özellikle siyah aplik tasarımları ile ön plana çıkan ürünler; beyaz, sarı ve krom gibi çeşitli renklerde tasarlanan motifleriyle görsel bir performans sunuyor. Mat seçeneğine de sahip olan siyah aplik ürünleri, şapkalı ve şapkasız şekilde üretilen modelleriyle evinizi iç açıcı ve ferah bir boyuta taşıyor.

LED Duvar Aplikleri ile Muhteşem Bir Dokunuş

Hem aydınlatma gücü hem de tasarımıyla pek çok LED aplik; otellerde, restoranlarda ve kafelerde kullanılabiliyor. Yatak odası gibi alanlara da yerleştirebileceğiniz yatak başı aplik ürünleri, banyo ve tuvalet gibi yerler için de tercih edilebiliyor. Kişisel ihtiyaçlarınızı giderirken aydınlık bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olan banyo aplik modelleri ise etkin özellikleriyle iyi bir kullanım deneyimi yaşamanıza olanak sağlıyor. Ayna üstü aplik modelleri olarak da sınıflandırılan ürünler, tıraş olurken veya makyaj yaparken yüzünüzü daha net görmenize imkân tanıyor. Aynı zamanda alışveriş merkezi gibi kalabalık alanların tuvaletlerinde kullanılabilen birçok ayna üstü aplik, tasarımsal olarak estetik bir görüntü oluşturmanızı sağlıyor. Ayrıca yatak odası aplik ürünleri arasında yer alan ayna üstü aplik modelleri, tuvalet aynasının üzerine monte edilebiliyor. Tekli, ikili ve üçlü seçeneklere sahip ayna üstü aplik tasarımları, farklı boyutları sayesinde ev dekorunuzu tamamlıyor, görsel bir bütünlük oluşturmanıza yardımcı oluyor. Çeşitli ampul tiplerine uygun pek çok model, sunduğu alternatifler ile evinizi veya ofisinizi zarif ve şık bir görünüme ulaştırmayı hedefliyor. Çatı katları dahil geniş bir kullanım alanına sahip olan tavan aplik ürünleri ile birlikte birçok tasarım, spot lambası olarak da kullanılabiliyor. Alanın genişliğine göre çeşitli boyutlarda üretilen tavan aplikler ise balkonlar için fonksiyonel bir alternatif oluşturuyor. Işığın yetersiz olduğu durumlarda balkondaki işlerinizi halletmenizi sağlayan balkon aplik ürünleri aynı zamanda sevdiklerinizle loş bir ortamda çay ve kahve içmenizi sağlayarak güzel vakit geçirmenize yardımcı oluyor.

Aplik Duvar Lambası Tasarımları ile Şık ve Sade Bir Görünüm

Keskin kenarlara sahip ürünlerin yanı sıra oval ve yumuşak tasarımlara sahip olan birçok spot aplik, merdiven ve antre gibi alanlarda etkili bir aydınlatma performansı elde etmenize olanak sunuyor. Merdiven aplik olarak da tanımlanan ürünler, işlevsel özelliğinin yanı sıra farklı ambiyanslara ve ortamlara uygun olarak üretiliyor. Herhangi bir enerji altyapısına ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz elektriksiz aplik tasarımları, özellikle elektrikler kesildiğinde aydınlatma probleminizi çözüyor. Odanızın dekorasyonuna uygun renk tonlarına sahip aplikler, birbirinden farklı yön ve dokusuyla istediğiniz görsel performansı elde etmenize olanak tanıyor. Yaşam alanlarınızı istediğiniz oranda aydınlatırken, görsel anlamda estetik bir performans sunan taşlı aplik modelleri ise kristalize tasarımıyla tekli ve ikili set halinde kullanıma sunuluyor. Gümüş, bakır ve krom aplik ürünleri arasında yer alan modeller, çeşitli motifleriyle yerleştirilen alana farklı bir zenginlik katıyor. Ayrıca gold aplik tasarımları, varaklı desenleriyle evinizin veya ofisinizin en özel köşesini süslüyor. Çerçeveli yapıya sahip salon aplikleri ile özel üretim kristal taşlarla süslenen taşlı aplik tasarımları, kolay monte edilebilen yapısıyla estetik anlayışınızı öne çıkarıyor. Mum aplik modelleri ise ayaklı seçenekleriyle evinizin tasarımını ortaya çıkarırken görsel bir bütünlük oluşturmanıza olanak tanıyor. Özellikle ayaklı aplik ürünleri, ışık almayan köşeleri aydınlatmanızı sağlayarak, daha rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. Normal, tasarruflu ve LED ampul ile kullanıma uygun olan aplikler, farklı soket tipleri ile aydınlatma ihtiyacınızı ortadan kaldırıyor.

Göz Alıcı Tasarımlarıyla Aplik Fiyat Seçenekleri

Kullanılan materyaline, tasarımına ve boyutuna göre değişiklik gösteren aplik fiyatları, sahip oldukları teknolojik özelliklere göre de değişiklik gösteriyor. Pek çok alana özel olarak üretilen modeller, kullanım alanı doğrultusunda çeşitlilik sunuyor. Çocuk odası aplik tasarımlarının da aralarında bulunduğu ürünler, her bütçeye uygun fiyat performansı ile ihtiyacınızı karşılarken iyi bir deneyim elde etmenize olanak tanıyor. Ayrıca siyah ve beyaz aplik tasarımları gibi birbirine uyumlu birçok farklı seçenek sunan aydınlatma sistemi; tekli, ikili, üçlü ve dörtlü modelleriyle de fiyat performansı açısından uygun bir tercih oluşturuyor. Mat ve şeffaf bir şekilde üretilen cam aplik ürünleri, kullanılan malzeme özellikleri doğrultusunda çeşitli alternatifler sunuyor. Uygun fiyat aralığına sahip tasarımlara sahip olan aplikler, her beklentinizi karşılamayı amaçlayarak performans açısından iyi bir deneyim elde etmenize yardımcı oluyor. Resim ve fotoğraf gibi belirli bir alanı ön plana çıkarmak için üretilen pek çok tablo aplik fiyatları ise ışık gücüne göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca banyo ve tuvalet gibi umumi yerler için özel olarak üretilen lavabo aplik tasarımları gibi çeşitli modeller, pilli ve elektrikli seçenekler sunarak uygun bir tercih oluşturuyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip aplikler, boyutuna ve türüne göre farklı fiyat seçenekleri sunarken çerçeveli ve taşlı modeller, kalitesine göre değişiklik gösteriyor. Yaşam alanlarını dekore etmekten hoşlanan kişiler için öne çıkan aplik tasarımları, herkese hitap eden fiyatları ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Siz de birbirinden farklı özelliklere sahip aplik ürünlerini almak için Trendyol’un uygun fiyat avantajlarından yararlanabilir, ihtiyacınız olan modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.