Apex Balıklar Için Full Sağlık Seti

4.2
23Değerlendirme
118
Tahmini Teslimat:6 - 9 Nisan

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Apex balıklar için full sağlık setipaket içeriği 6 parçadan oluşmaktadır.1 adet apex mycro-Fısh balıklar için mantar giderici 30ml1 adet apex contra metinel mavisi deri tedavi yardımcı 30ml1 adet apex fish vitax balık vitamini 20ml1 adet apex aquaxı water su düzenleyici 50ml1 adet apex aquaxı clear su berraklaştıcı 50ml1 adet apex aquaxı axyos salyangoz ve yosun giderici 50ml apex mycro-Fısh balıklar için mantar giderici 30mlkullanımı10 litre akvaryum suyuna 5 cc uygulanır.
Gün aşırı kullanılır.
Kullanmadan önce iyice çalkalanmalıdır.
Hastalıklardan koruyucu olarak 15 günde bir kez 10 litre akvaryum suyuna 5 cc katılması tavsiye edilmektedir.
Uygulama süresinde filtre 2 - 3 saat kapalı tutulmalıdır.uygulama alanlarıakvaryum süs balıklarında iyot katkısı olarak kullanılır.
Kullanmadan önce iyice çalkalanmalıdır.
Mantarlı balıklarda kullanılabilir.      apex mycro-Fısh balıklar için mantar giderici 30mlderi bakım ürünüistenmeyen yan etkilerkullanım şekline uyulduğu takdirde istenmeyen yan etki görülmez.Uygulayıcının alması gereken önlemlerürünün vücuda ve göze temasından kaçınılmalı, temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.Soluma durumunda temiz havaya çıkılmalıdır.Göz ile temasında gözler açık olarak akar suda bir süre yıkanmalıdır.kullanımıher 20 litre akvaryum suyunu için günde bir defa olmak şartıyla 10ml dozunda 3-4 gün süreyle kullanılır.
Koyucu olarak ayda 1 defa olmak şartıyla 25 litre suya 5 ml ilave edilerek kullanılmalıdır.uygulama alanlarıakvaryum balıklarının vücutlarında çeşitli nedenlerle oluşan lezyonların iyileşmesine ve epitelizasyonun hızlanmasına yardımcı olur.güvenlik tavsiyeleritavsiye edilen doz ve süre aşılmamalıdır.
Ürün çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır.
Diğer ürünlerle karıştırılmamalıdır.ambalaj miktarı ve cinsiserin ve kuru bir yerde direkt güneş ışığından korunarak muhafaza edilmelidir.
Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 2 yıldır      apex fish vitax balık vitamini 30mlkullanımıakvaryum balıklarına 15 litre akvaryum suyuna 6 damla veya 1 günlük balık yemine 5 damla damlatılır.
(1 damla 1ml ).uygulama alanlarıtatlı su ve deniz akvaryumlarındaki balıkların ihtiyaç duydukları tüm vitaminleri içeren, sağlıklı gelişmelerini ve üreme süreçlerinin daha erken başlamasını sağlayan, kaybettikleri renklerini, parlaklıklarını arttıran ve stresten koruyan likit vitamindir.
Kullanım öncesi iyice çalkalanmalıdır.        apex aquaxı water su düzenleyici 50mlkullanımıakvaryumun ilk kurulmasında ve su değişimlerinde her 8 litre akvaryum suyu için 1ml aquaxı water regulator kullanılır.
Ürün kullanılmadan önce çalkalanmalıdır.uygulama alanlarıakvaryumdaki suda bulunan amonyak ve klorun giderilmesinde kullanılmak üzere hazırlanmış bir su düzenleyicidir.
Ayrıca formülde bulunan aloe vera balıklarda stersi azaltır.
Balıkları solungaç ve hasarından korur.
Şebeke suyuna katılan klor ve benzeri kimyasal maddeler, balıklar için tahriş edicidir ve balığın derisine zarar verir.güvenlik tavsiyeleridiğer ilaçlarla karıştırılmamalıdır.
Akvaryumda kullanmadan önce filtrenin süngeri çıkarılmalıdır.
Ürün çocukların erişemeyeceği yerde saklanmalıdır.ambalaj miktarı ve cinsikuru bir ortamda 25c’nin altında, serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.
Üretim tarihinden itibaren raf ömrü 24 aydır.      apex aquaxı clear su berraklaştıcı 50mlözel klinik bilgiler ve hedef türleri için uyarılaraşırı yemleme akvaryum suyunda bulanıklığa neden olur.
Bu nedenle balıklara fazla yem verilmemelidir.Istenmeyen yan etkilerkullanım şekline uyulduğu takdirde istenmeyen yan etki görülmez.Hedef olmayan türler için uyarılarhedef olmayan türlerde kullanılmamalıdır.kullanımıaquaxı clear 49 litre suya 5ml damlatılır.uygulama alanlarıaquaxı clear akvaryum suyunun bulanıklığını gidermede kullanılır.güvenlik tavsiyeleritavsiye edilen doz aşılmamalıdır.
Ürün çocukların erişemeyeceği yerde saklanmalıdır.ambalaj miktarı ve cinsikuru ve serin bir yerde, direkt güneş ışığından korunarak muhafaza edilmelidir.     apex aquaxı axyos salyangoz ve yosun giderici 50mlözel klinik bilgiler ve hedef türler için uyarılarakvaryumda yeterli sayıda balık ve bitki bulundurulmalıdır.Balıklar aşırı beslenmemelidir.Düzenli su değişimi ve lamba bakımı yapılmalıdır.Hedef olmayan türler için uyarılargıda değeri olan kültür balıklarında kullanımamalıdır.kullanımıaquaxı axyos kullanılmadan önce iyice çalkalanmalı ve her 20 litre akvaryum suyu için 5ml uygulanmalıdır.
Uygulamadan önce ve sonra çürüyen algler mekanik olarak temizlenmeli, yeterli oksijen ve dengeli beslenme sağlamalıdır.
Ürün etkisini alg türüne ve su yapısına bağlı olarak 1-6 hafta arasında gösterir.
Şiddetli alg problemlerinde 10 gün sonra ikinci dozuygulanmalıdır.uygulama alanlarıaquaxı axyos tatlı su akvaryumlarında alglerin ve yosun giderilmesinde kullanılır.güvenlik tavsiyeleriürün çocukların ve evcil hayvanların erişemeyeceği yerde saklanmalıdır.
Su organizmaları için tehlikelidir.ambalaj miktarı ve cinsikuru bir ortamda 25c’nin altında, serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.
-57%
92,00 TL
39,90 TL

Satıcı Hakkında

Evciliste

8.6
Diğer Satıcılar
RENN DIŞ TİC İNT VE DAN HİZM LTD ŞTİ
8.7
Tahmini Teslimat: 6 - 12 Nisan
59,90 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Balıklar Için Full Sağlık Seti
Apex
Balıklar Için Full Sağlık Seti
4.2
23Değerlendirme
16Yorum
Ürünü satın aldı
Ürünler güzel beğendim. Kargo da çok hızlıydı çok güzel paketlenmiş. Sorunsuz bir alışveriş teşekkür ederim
Ürünü satın aldı
Hıızlı geldi Fiyatı çok uygun kaçırılmamalı Sadece ambalaj biraz kötü’çMetilen mavisi ambalajı açik geldi.Ambalaja dikkat edilirse çok daha daha kaliteli bir a...
Ürünü satın aldı
mycro fish nereye yazsam sarı renkte denen bi ilaç. ama hiç sarı değil gayet su renginde bişey gönderilen. paketleme özensiz bir adet metilen mavisi patlamış sa...