Antre Hol

29042 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Antre&Hol

Antre ve holler, dışarıdan eve girdiğinizde sizi karşılayan yaşam alanlarıdır. Bir eve ilk girdiğiniz andan itibaren o evin düzeni, tarzı ve o evin yaşamı hakkındaki ilk ipuçları antre veya holden alınır. Anahtarlıklarınız, mont, ceket ve paltolarınız, ayakkabılarınız, ev içinde veya dışında giydiğiniz terlikleriniz ve diğer tüm aksesuarlarınızın, düzenli ve karmaşaya mahal vermeden durması bu açıdan önemlidir. Ayrıca bu alanlar evdeki birçok farklı eşyanız için de depolama olanağı sağlayan yerlerdir. Bu nedenle ev girişleri için yapılacak mobilya seçimlerinde fonksiyonel olmasının yanı sıra estetik görünüm de ön plana çıkar. Dışarıdan içeriye adımınızı attığınızda ferah, düzenli ve davetkâr bir antreye sahip olmak yaşam kalitenizi de arttırır.

Antre ve Hol Mobilyaları

Evinizin girişine ihtiyaçlarınız doğrultusunda yerleştirebileceğiniz onlarca seçenek mevcuttur. Antrenizin boyutu ve mimari şeklini de göz önüne alarak portmanto, ayakkabılık, tabure, konsol, vitrin, askılık, sandık ve minder gibi birçok arasından seçim yapabilir, birden fazlasını bir arada kullanabilirsiniz. Dar alanlar için tasarlanmış olan dizaynların yanı sıra daha geniş alanlarda kullanabileceğiniz dizaynların da olduğu geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Tüm eşyalarınız için incelikle düşünülmüş mobilya seçenekleri arasında klasik yaklaşımdan modern tarza ya da esprili yaklaşıma sahip renkli ve eğlenceli tasarımlara ve konforu ön plana çıkaran daha nice modele bakabilir, ihtiyaçlarınız ve zevkleriniz doğrultusunda karar verebilirsiniz.

Antre ve Hol Mobilya Fiyatları

Seçeceğiniz mobilyaların fiyatları, ürünlerin üretildiği materyaller ve boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Ahşap, masif, metal, ayna, cam, plastik ya da kumaş gibi malzemeler kullanım yerleri ve işçilikleriyle orantılı olarak fiyatlandırılır. Dekorasyonda kendi tarzınızı gösterebileceğiniz ürünler arasında puf minderleri, tabure ya da konsol gibi tamamıyla farklı tarzda antre mobilyaları arasından seçim yapabilirsiniz. Bunların bir veya birkaçını bir araya getirerek dilerseniz yaratıcılığınızı ve zevklerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Fonksiyonel, Şık ve Pratik Çözümler

İş hayatı, ev yaşamı ve gündelik sıkıntılar içerisinde aradığınızı hemen bulabilmek, kimi eşyalarınızın her an elinizin altında ve kolay ulaşılabilir olması yaşam kalitenizde ciddi farklılıklar yaratır. Bu nedenle depolama alanlarında ve dekorasyonda işlevselliğin yanı sıra pratiklik de önem taşır. Eve girdiğiniz anda üzerinizden ceketinizi çıkarıp bir askıya asmak ya da evden çıkarken şemsiyenizin veya anahtarlarınızın nerede olduğunu düşünmeden alıp çıkmak zihninizi meşgul etmeyeceğinden antre ve hol mobilyalarında yapılan seçimler önem kazanır. Ancak işlevsel ve pratik olması için göz zevkinizden de fedakârlık etmek zorunda değilsiniz. Şık alternatiflerle dolu ürünler arasından gözünüze hoş görünen ve zevkinize hitap edenleri bir model bulabilirsiniz. Size kalan yalnızca ihtiyaçlarınızı düşünmek, mobilyalarınız için evinizin ölçülerine dikkat etmek ve zevkleriniz doğrultusunda uygun seçimleri yapmaktır.

Farka Yer Açın

Antre ve hol mobilyalarını dilerseniz evinizin farklı köşelerinde, farklı ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz. Örneğin çok amaçlı dolapları, askılıkları, tabureleri ya da sandıkları farklı odalarda farklı depolama ya da kullanım amaçlarına yönelik de yerleştirebilirsiniz. Ofisinizde, çalışma odanızda, balkon veya bahçenizde de yine uygun materyallerden üretilmiş olan ürünleri tercih ederek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Sadece ayakkabılarınız ya da dışarıda giydiğiniz mont, palto, ceket gibi giysilerinizi değil kullanım alanınıza göre çiçek saksılarınızı, fotoğraf çerçevelerinizi, dekoratif biblolarınızı veya farklı aksesuarlarınızı da sergileyebilirsiniz. Bazı askılık modellerini yatak odalarınızda ya da banyonuzda, bazı raf modellerini de mutfağınızda ya da çalışma odanızda kullanmak yine sizin ihtiyaç ve tercihlerinize bağlıdır. Tek yapmanız gereken, Trendyol'da size uygun olan ürünlere karar vermek ve zevkinize hitap eden modellere sahip olmak.