Altus Buzdolabı

74 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Altus Buzdolabı

Teknolojideki yenilikleri yaşamı kolaylaştıran tasarımlar ile buluşturan Altus, tüketici elektroniği alanındaki uzmanlığını tüm ürünlerinde kanıtlıyor. Zengin bir ürün yelpazesine sahip olan marka, çamaşır makinesinden klimaya, bulaşık makinesinden su ısıtıcıya, buzdolabından elektrikli süpürgeye uzanan ürün gamı ile dikkat çekiyor. Beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri kategorisinde birbirinden şık ve fonksiyonel ürünler sunan Altus buzdolabı kategorisindeki ürünleri ile tüketicilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Evlerde, ofislerde, yazlıklarda ve iş yerlerinde uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz buzdolabı çeşitleri sunan marka, her ihtiyaca cevap verebilecek gelişmiş teknik özelliklere sahip işlevsel modelleri ile dikkat çekiyor. Şık, sade ve kullanışlı tasarımlardan oluşan buzdolabı kategorisinde farklı renklerde ve farklı hacimlerde pek çok ürün yer alıyor. Dayanıklı ve kullanışlı modeller sunan Altus buzdolabı fiyatları ile tercih edilirliğini artırıyor.

Altus Buzdolabı Modelleri 

Dayanıklı ve kalıcı tasarımları ile güvenli ve sürdürebilir çözümler sunan ünlü markanın, buzdolabı kategorisinde oldukça fazla seçenek bulunuyor. Ürün yelpazesinde her ebatta buzdolabı modeline yer veren Altus, sade tasarımların yanı sıra son derece işlevsel modeller de sunuyor. Ünlü markanın buzdolabı modelleri arasında No Frost buzdolabı, statik buzdolabı, çift kapılı buzdolabı, tek kapılı buzdolabı ve tezgah altı buzdolabı çeşitleri yer alıyor. Kategoride yer alan Altus buzdolabı seçeneklerinde dondurucu ve soğutma bölümlerinin konumu tasarıma göre farklılık gösteriyor. Brüt hacmi 90 litreden başlayan geniş ürün gamında, brüt hacmi 630 litreye kadar uzanan oldukça fazla buzdolabı seçeneği yer alıyor. Tasarımlarında enerji verimliğini dikkate alan ünlü marka, A sınıfına mensup ürünleri ile dikkat çekiyor. Altus buzdolabı modelleri arasında A+ ve A++ özellikli pek çok ürün tüketicinin beğenisine sunuluyor. Ünlü markanın işlevsel tasarımlarımda hızlı soğutma ve hızlı dondurma gibi özelliklerin yanı sıra otomatik buz yapma teknolojisine sahip buzmatikler ve ürün ile birlikte verilen buz saklama kapları göze çarpıyor. Bazı modellerde mekanik kumanda paneli sunan marka, bazı modellerde ise elektronik kumanda paneli ile daha konforlu bir deneyim vadediyor. Tasarımlarında raflı dondurucu bölmeler kullanan ünlü markanın bazı modellerinde ise çekmeceli dondurucu bölmeler estetik duruşu ile dikkat çekiyor. Güvenlik, konfor ve hijyen açısından her detayın titizlikle tasarlandığı ürünlerde kapı açık uyarısı, antibakteriyel conta ve güçlü iç aydınlatma gibi özellikler sunuluyor. Kullanım açısından esneklik sağlayan çevrilebilir kapı yönü ise tüketicilerin tercihlerini etkileyen özellikler arasında ilk sıralarda yer alıyor. 

Doğa Dostu

Sürekli çoğalan insan nüfusu ve değişen iklim dengeleri, ekolojik sistemi olumsuz yönde etkilerken doğal kaynakların da günden güne azalmasına neden oluyor. Pek çok üretici, ürün tasarımlarında doğaya dost ve enerji verimliliğini maksimum düzeye çıkarabilecek ürünlere ağırlık veriyor. Enerji tasarruflu ürünler tüketicilerin tercihlerinde de belirleyici bir rol oynuyor. Doğal kaynaklara ve çevreye katkısının yanı sıra aile bütçesine de önemli bir oranda fayda sağlayan A sınıfı enerji tasarruflu Altus buzdolabı çeşitleri, yüksek performansı ile dikkat çekiyor. Altus buzdolabı A++ ve A+ buzdolabı seçenekleri arasında tek kapılı ve çift kapılı tasarımlar yer alıyor. Kullanım açısından konforlu olması sebebiyle öne çıkan kombi tipi buzdolabı seçeneklerinde enerji tasarrufu özelliğinin bulunması ise tasarımın cazibesini artırıyor. A sınıfı buzdolabı kategorisinde yer alan ürünler arasında her zevke ve her bütçeye hitap eden oldukça avantajlı seçenekler göze çarpıyor. 

Kontrol Sizde

Gıdaların güvenli ve sağlıklı koşullarda saklanabilmesinin yolu, buzdolabının performansı ve teknik özelliklerinin yeterli olmasından geçiyor. İklimlere göre değişen sıcaklık değerleri buzdolabının soğutma ve dondurma performansını etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Soğutma bölümünün ideal ısıda olması günlük gıdaların tazeliğini ve güvenliğini sağlarken dondurucu bölmesi uzun süreli saklamalarda büyük rol oynuyor. Altus buzdolabı tasarımlarında yer alan mekanik kumanda panelleri mevsimlere göre buzdolabının ısı değerlerini kontrol altında tutmanızı sağlarken elektronik kumanda panelleri daha fazla işlevi bir arada sunması ile dikkat çekiyor. Mekanik kumandalar tasarımlarda genellikle buzdolabının içinde çevrilebilir kademeli düğmeler olarak karşınıza çıkıyor. Dijital göstergeli elektronik kumanda panelleri ise buzdolabı kapağının dış yüzeyinde ve kolay erişilebilir konumda yer alıyor. Dijital göstergelerde bölmelerin ısı değerleri ve zaman anlık olarak takip edilebildiği gibi, ısı değerleri panel üzerindeki tuşlar sayesinde kapağı açmadan değiştirilebiliyor. Hata ve arıza bildirimlerini de dijital panel üzerinden takip etmenizi sağlayan yeni nesil tasarımlarda uzun süreli seyahatleriniz için tatil modu bulunuyor. Kullanıcı dostu dijital paneller her yaş grubunun kolayca kullanabileceği sade ve basit tasarımları ile dikkat çekiyor. 

Kalabalık Ailelerin Tercihi 

Dayanıklı ve uzun ömürlü ürünleri ile öne çıkan markanın buzdolabı tasarımları, kullanışlı dondurucu bölmeleri ve geniş soğutucu hacmi ile dikkat çekiyor. Kapalı bölmelere, büyük sebzeliklere ve esnek raf sistemine sahip tasarımlar konforlu aynı zamanda keyifli bir kullanım sunuyor. Altus 450 lt buzdolabı modellerinde gelişmiş teknik özelliklerin yanı sıra farklı renk seçenekleri de göze çarpıyor. Kalabalık ailelerin sıklıkla tercih ettiği tasarımlar arasında ise Altus 620 lt buzdolabı, hem performansı hem de geniş iç hacmi ile öne çıkıyor. Geniş hacimli ve çift kapılı tasarımlar, değişebilir kapı yönü sayesinde dekorasyon açısından da avantaj sağlıyor. Yenilikçi markanın buzdolabı seçenekleri arasında beyaz ve inox renk alternatiflerin bulunması tüketicilerin markaya olan ilgisini de artırıyor. Tüm gıdaları güvenle ve ilk günkü tazeliğinde saklamanız için tasarlanmış ürünlerde çekmeceli dondurucu üniteleri kalabalık aileler için ürünü daha cazibeli hala getiriyor. Hijyenik ve güvenli saklama koşulları sunan yüksek performanslı ve geniş iç hacimli Altus buzdolabı modelleri, hem evlerde hem de iş yerlerinde yaşamı kolaylaştırıyor. 

Minimal Tasarımlar 

Sade ve şık tasarımları ile tanınan Altus, estetik ve zarif çizgilere sahip mini buzdolabı seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Ofislerde, bürolarda, iş yerlerinde ve yazlıklarda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz birbirinden şık buzdolabı seçeneği avantajlı fiyatlarıyla tüketicinin ilgisini çekiyor. Altus büro tipi buzdolabı kategorisinde 90 lt brüt hacme sahip minimal tasarımlar yer alıyor. Altus 140 lt mini buzdolabı modelleri arasında ofis ve iş yerlerinde kullanım için tasarlarmış oldukça cazip ürünler göze çarpıyor. Kullanışlı ve esnek raf sistemi sayesinde yiyecekler ve içecekler güvenle muhafaza edilirken küçük ebatları sayesinde ise hem az yer kaplıyor hem de kolayca taşınabiliyor. Dekoratif ve mini tasarımlar arasında yüksekliği tezgah seviyesine kadar olan ürünler zarif hatları ile dikkat çekiyor. Altus tezgah altı buzdolabı modellerinde tek kapı ve raf sistemi sunuluyor. Derinliği ve yüksekliği tezgah standartlarına uygun olarak tasarlanan ürünlerde hem raf sistemi hem de kapakta koruyucu bölmeler dikkat çekiyor. Altus tezgah seviyesi buzdolabı modelleri, son derece dekoratif olması sebebiyle de oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Kurulum ve taşıma kolaylığı açısından avantajlı seçenekler arasında yer alan Altus mini buzdolabı modelleri ile, evlerin ve ofislerin havası değişiyor. 

No Frost Teknolojisi 

Değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda gelişen teknoloji, beyaz eşya sektöründe de köklü değişiklere sebep oluyor. Buzdolabı tasarımlarında soğutma teknolojisi olarak kullanılan No Frost, hemen hemen her markanın pek çok modelinde görülüyor. Dondurucu ünitesinin gizlendiği No Frost özellikli ürünlerde soğuk hava, fan yardımıyla düzenli aralıklarla ve eşit miktarlarda dondurucu bölmesine üfleniyor. Karlanma, buzlanma ve aşırı nem yapmayan No Frost özellikli tasarımlar, tüketicilerin buzdolabı seçimi yaparken aradıkları özellikler arasında yer alıyor. Altus No Frost buzdolabı modelleri arasında farklı soğutma kapasitesine sahip pek çok seçenek sunuluyor. Çift kapılı ve tek kapılı modellerde No Frost teknolojisine sahip A sınıfı ürünler de yer alıyor. Dondurucu bölmesindeki gıdaların kuru ve taze kalmasını sağlayan No Frost buzdolabı, aynı zamanda hijyenik ve zahmetsiz kullanım imkanı sağlıyor. Et, balık, sebze, meyve ve peynir gibi gıdaların sağlıklı koşullarda ve uzun süreli saklanabilmesini sağlayan No Frost teknolojisi ile gözünüz arkada kalmıyor. 

Statik Buzdolabı 

No Frost soğutma teknolojisini yaygın olarak kullanan buzdolabı üreticilerinin tasarımları arasında statik soğutma özelliğine sahip ürünlere de sıkça rastlanıyor. Dondurucu ünitesi olarak arka ve yan duvarlardan beslenen statik soğutma özellikli ürünler güvenli ve sağlıklı bir yöntem olmasıyla biliniyor. Düzenli bakımı yapıldığında karlanmayı minimum seviyeye indiren statik buzdolabı tasarımları, geniş bir alıcı kitlesi tarafından tercih ediliyor. Altus statik buzdolabı kategorisinde hem büyük hem de küçük boy buzdolabı seçenekleri sunuluyor. Statik soğutma özellikli mini buzdolabı, dilediğiniz gıdaları ilk günkü lezzeti ile saklamanıza imkan sağlıyor. Çift kapılı buzdolabı modellerinde de statik soğutma özelliği sıkça karşınıza çıkıyor. Dondurma ve soğutma performansı açısından oldukça başarılı olan statik buzdolabı tasarımlarında geniş hacimler ve konforlu bölmeler göze çarpıyor. No Frost özellikli modellere göre nem oranının daha yüksek olduğu dondurucu bölmelerinde raf sistemi ve geniş iç hacim dikkat çekiyor. Statik buzdolabı almayı düşünenler, Altus buzdolabı kategorisinde yer alan ürünleri incelemeden seçimini yapmıyor. 

Dondurucu Bölmesi

Yeni nesil buzdolabı modellerinde dondurucu bölmesi ürünü öne çıkaran detayların başında geliyor. Geniş ve kullanışlı dondurucu bölmeler, özellikle kalabalık ailelerin buzdolabı tercihlerini etkileyen en önemli kriterler arasında yer alıyor. Esnek raf sistemi dondurucu bölmesinin daha efektif kullanılmasını sağlarken kapaklı modellerde ise kapakların çıkarılabilir ve yıkanabilir olması ürünün tercih edilirliğini artırıyor. Kullanım alışkanlıklarına bakıldığında dondurucu bölmesinin üstte yer aldığı modellerin daha yaygın olarak kullanıldığı görülmekle beraber, yeni tasarımların birçoğunda altta yer alan dondurucu bölmeleri göze çarpıyor. Hızlı dondurma özelliği sayesinde gıdaların daha taze ve daha diri kalmasını sağlayan tasarımlar, enerji verimliliği ve yüksek performansı ile dikkat çekiyor. Altus derin dondurucu buzdolabı seçeneklerinde hem tek kapılı hem çift kapılı tasarımlar yer alıyor. Dondurucu bölümünün düzenli aralıklarla temizlenmesi, gerek hijyen gerekse ürünün performansının ilk günkü kadar yüksek olması açısından büyük rol oynuyor. Çekmeceli ve koruma kapaklı dondurucular, temizliğinin kolay olması sebebiyle tüketicilerden tam not alıyor. Farklı kapasitelere sahip dondurucu ve soğutma bölmeleri sunan markanın ürünleri; dayanıklı, estetik ve kullanışlı iç yapıları ile öne çıkıyor. Fiyatları açısından da tüketicinin beğenisin kazanan Altus derin dondurucu teknolojisi ile sektöre değer katan çözümler sunuyor. 

Estetik ve İşlevsel 

Mutfaklarda estetik çizgilere önem verenler, beyaz eşya tercihlerinde tasarımın hatlarına, boyutlarına ve rengine oldukça dikkat ediyor. Tüketici taleplerinin bu yönde artması üreticilerin farklı ebatlarda ve farklı renklerde ürünler tasarlamasına sebep oluyor. Beyaz renkli ürünler popülerliğini sürdürürken grinin de buzdolabı, fırın, ocak ve bulaşık makinelerinde sıklıkla kullanıldığı görülüyor. Parlak ve pürüzsüz yüzeye sahip inox buzdolabı tasarımları mutfaklarda son derece estetik bir duruş sergiliyor. Temizliği ve bakımı zahmetsiz olan Altus gri buzdolabı modelleri, dayanıklı yapısı ve yüksek performansı ile tüketicilerden tam not alıyor. Sadelikten hoşlananlar için cazip seçeneklerden olan Altus tek kapılı buzdolabı, kategorinin zarif ve estetik ürünleri arasında yer alıyor. Birbirinden şık modelleri ile adından övgüyle söz ettiren Altus, estetiğe verdiği önemi dış görünümde olduğu kadar iç bölümlerde de gözler önüne seriyor. Altus 250 lt buzdolabı kategorisinde yer alan modeller; sade, şık ve zarif hatları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yaşama değer katan tasarımları ile fark yaratan Altus, mutfaklarda yeni başlangıçların güvenilir, sevilen ve tercih edilen markaları arasında yer alıyor.

Buzdolabı Alırken 

Beyaz eşya genel ifadesinin altında yer alan buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünler, uzun yıllar boyunca kullanılacağı hesaplanarak tasarlanıyor. Yeni bir buzdolabı alma ihtiyacını doğuran faktörler arasında evlilik, boşanma, yeni bir ev kurma, yeni bir iş yeri açma ve mevcut buzdolabının yetersizliği gibi sebepler ilk sıralarda geliyor. Eskiyen ya da bozulan buzdolabını değiştirmek isteyenler, mevcut buzdolabının hacim olarak yetersiz olması sebebiyle daha büyük ve daha yeni bir model almayı düşünenler, buzdolabı kategorisinde sunulan yüzlerce seçenek arasında karar vermekte zorlanabiliyor. Buzdolabı satın alırken dolabın yerleştirileceği yerin ölçüleri ile dolabın ölçülerinin karşılaştırılması, seçenekler arasında en uygun ebatlı olanı bulmanızı sağlıyor. Estetik açıdan şık bir görünüm elde etmek için &oum ;lçülerin yanı sıra renk uyumunu da dikkat almak sonucu olumlu yönde etkiliyor. Evde yaşayan kişi sayısı ve tüketim alışkanlıkları ise buzdolabı seçiminin en önemli kriterleri arasında yer alıyor. Soğutucu ve dondurucu bölmelerinin dizaynının efektif kullanılabilirlik açısından ihtiyaçlarınızı karşılıyor olması gerekiyor. Her zevke ve her ihtiyaca cevap veren Altus buzdolabı modelleri ile en doğru seçimi yapmanız için Trendyol'da sizleri bekliyor.

Trendyol Güvencesi

Yaşamı daha konforlu kılan ve dayanıklı tüketim malları olarak da bilinen beyaz eşyalar, evlerin ve ofislerin demirbaş niteliğindeki ekipmanları arasında yer alıyor. Hem zamandan hem de emekten kazandıran beyaz eşyalar, aynı zamanda hijyen açısından da yaşam kalitesini bir üst seviyeye çıkarıyor. Yıllara meydan okuyan dayanıklı tasarımlar, gelişen teknoloji ile daha işlevsel ve daha akıllı modellere dönüşüyor. 1998 yılında kurulan Altus, beyaz eşya sektörüne kazandırdığı işlevsel ürünleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Koç Grubu'na bağlı ve dünyaca ünlü Arçelik'in bir markası olarak sektördeki varlığını sürdüren Altus, yalın ve fonksiyonel tasarımları ile öne çıkıyor. Türkiye'deki dev üretim tesislerinin yanı sıra Romanya ve Rusya gibi ülkelerde de üretim tesisine sahip marka, binlerce çalışanı ile yaşamı kolaylaştıran ürünler tasarlıyor. Tüketici ihtiyaçlarını titizlikle analiz eden ve üretim sürecini bu ihtiyaçlar doğrultusunda planlayan Altus, her yaş grubundan ve her gelir seviyesinden binlerce alıcıya hitap ediyor. Vizyonunu dayanıklı ve fonksiyonel tasarımları beyaz eşya sektörüne kazandırmak üzerine geliştirilen marka, teknolojinin en yalın ve en işlevsel halini  tüketiciler ile buluşturma hedefinde emin alımlarla yol alıyor. Basit, anlaşılabilir ve kullanılabilir özelliklerle donattığı elektrikli ürünleri ile tüketicilerden tam not alan Altus, ulusal çapta bilinirliği yüksek markalar arasında yer alıyor. Ünlü markanın geniş ürün gamını beyaz eşya çeşitleri, süpürgeler, küçük ev aletleri, elektrikli mutfak aletleri, ısıtıcılar, ankastre cihazlar ve klima çeşitleri oluşturuyor. Tüketici ihtiyaçlarının yanı sıra küresel boyutta fayda sağlayan ve enerjiyi verimli bir şekilde kullanan, doğaya ve yaşama saygılı tasarımlara da öncelik veren marka, geleceğe umutla baktırıyor. Aradığınız güvenilir Altus ürünleri ise Trendyol'da sizleri bekliyor.