search result placeholder

Altus Blender

Altus Blender Çeşitleri Mutfakta En Büyük Yardımcılarınızdan Biri

Evlerin en çok kullanılan mutfak ürünlerinden biri haline gelen blender en çok katı gıdaları öğütmek ve parçalamak, sıvı gıdaları ise çırpmak ve karıştırmak için kullanılan elektronik bir alettir. Kullanımının artması ile birlikte birçok model ve renk seçeneği ile mutfağımızda yerini alan en önemli markalardan bir tanesi Altus blender modelidir. Altus blender seti ile kuruyemişlerinizi öğütebilir, domates sosunuzu hazırlayabilirsiniz. Çırpıcı parçası ile kremanızı yapabilir, enfes salata sosları hazırlayabilirsiniz. Bol vitaminli sebzeleri parçalayarak leziz çorbalarınızı mutfağınızda ailenize ve sevdiklerinize sunabilirsiniz. Mutfaktaki tüm işlerinizi pratik bir şekilde yaparak, sevdiklerinize ve kendinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlar. Zamandan tasarruf sağlayışı, kolay temizlenebilir oluşu, insan gücü gerektirmemesi oldukça avantajlı ürünlerden biri olmasını sağlıyor. Altus, çok sayıda blender serisi üretime çıkararak sayfamız üzerinden göz dolduran özellikleri ve şık tasarımlı ürünlerini kampanyalı ve uygun fiyatlarla satışa çıkarıyor. Altus Blender yorumlar kullanıcılar tarafından oldukça iyi ve kullanışlı olduğu yönündedir. Altus B serisi, birçok parçaları olan çok fonksiyonlu bir settir. Tuzlu yemeklerde çok başarılı olduğu gibi, nefis tatlılarda da oldukça başarılıdır. Parçalar kolaylıkla çıkarılarak, makinede yıkanabilir ve kolayca takılır. Rendeleme aparatı ile sebze ve meyveleri el gücü olmadan rendeler, doğrama aparatı tüm besinleri kolayca parçalar ve öğütür. Kıvamlı çorba, puding, muhallebi yapabilmek için çubuk blender parçası bulunur. Soslar, kek harcı, krema, poğaça ve kurabiye hamuru yapabilmek için el mikseri parçası da mevcuttur. Haznesinin olması sebebiyle mutfakta pratiktir, fazladan bulaşık çıkarmaz. Ergonomik oluşu sayesinde yer kaplamaz, her alanda rahatlıkla kullanılır. Seri, 3 işlem gören parçadan oluşmuştur. Doğrama işlevi gören parça ve haznesi ile oldukça kullanışlıdır. Sert besinleri bile saniyeler içerisinde parçalayarak zaman ve güç tasarrufu sağlar. Altus el blender parçası çorbalara ve ayrana kıvam vermede kullanılabilir. Meyveleri püre haline getirebilmek için özel haznesi de bulunur. Mikser parçası ile nefis kurabiye, kek ve tatlılar yapabilir, misafirlerinizi kolaylıkla ağırlayabilirsiniz. Altus bünyesinde yer alan bir başka seri ise, 1.5 litre cam haznesi ve sağlam plastik gövdesinden oluşur. Çift bıçak özelliği ile sert cisimleri bile tek seferde parçalar. Saniyeler içerisinde tüm besinlerin suyunu çıkarabilen bu ürünle yaz, kış bol vitaminli leziz içecekler hazırlayabilirsiniz. Altus çubuk blender, gövde ve çapraz bıçakları olan parçadan oluşur. Etrafı kirletmeden bütün tatlı, çorbaların, pürelerin kıvamını ayarlayan bu ürün zaman tasarrufu açısından oldukça avantajlı bir üründür. Altus markasının birçok renk ve seride üretilen çubuk blender modelleri sayfamızda mevcuttur.

Altus Blender Kullanımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Altus blender çeşitleri, her biri farklı işlem için kullanılır. Profesyonel parçalama, öğütme, sıkma, çırpma, karıştırma işlemlerini yaparak güç gerektirmeden kusursuz yemekler ve tatlılar yapabilirsiniz. Altus B serisinin, doğrama haznesi çift bıçakları sayesinde hızlı bir şekilde katı besinlerinizi parçalayabilirsiniz. Gövdenin hazneye oturması ile etraf kirlenmez ve farklı mutfak eşyalarına ihtiyaç gerekmez. Rendeleme aparatının hazneye yerleştirilmesi ile tüm sebze ve meyvelerinizi kısacık süre içerisinde rendeleyerek nefis salatalarla sofralarınızı süslersiniz. Turbo ve normal hız kademesini besinin zorluğuna göre kullanabilirsiniz. Çubuk blender ve haznesi turbo ve normal kademeli hızı sayesinde tüm sıvıları incelterek kıvamlı hal almasını sağlar. Mikser fonksiyonlu parçasını ise kademeli olarak artırabilir, karışımınızın homojen olmasını saplayabilirsiniz. Kolay yerleşen parçalar sorunsuz çalışarak herkes tarafından rahat kullanım sağlar. 1500 mililitre haznesi ile sıvı katı tüm besinleri saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale getirir. Tek tuş ile çalışan bu ürünün parçaları oldukça kolay yerleşerek, makinede temizlenme yapılabilir. Oldukça şık tasarlanmış bu ürün, bir o kadar da ergonomik olduğu için mutfakta yer kaplamaz. Altus çubuk blender modellerinden bazıları plastik gövde ve blender parçasından oluşur. Çoğunlukla sıvıları çırpma, karıştırma, kıvam kazandırma amaçlı kullanılır. Turbo özelliği bulunan bu ürün, normal kademe kullanımında da oldukça kolay sonuç verir. Pratik ve zamandan tasarruf sağlayan bu seriden, mutfakta her işlemde yararlanılır. Hazneli doğrayıcı, çubuk blender ve haznesi, çırpma telinden oluşan üçlü set halindedir. Hazneli doğrayıcı ile soğanlarınızı gözünüz yaşarmadan doğrayabilir, yemeğiniz için nefis domates sosları yapabilirsiniz. Çubuk blenderle, bebeklerinizin için haşladığınız meyve ve sebzelerin püresini çıkarabilir, bu işlem için zaman ve güç tasarrufu elde edebilirsiniz. Kek yapmak isterseniz mikser aparatı sayesinde kekinizi yapabilir, üstüne nefis krema ya da çikolata sosu hazırlayabilirsiniz. Tek tuşla çalışabilen bütün parçalar turbo özelliği ile daha kısa sürede parçalama ve çırpma işlemi yapar. Altus markasının herkesin rahatlıkla kullanabileceği blender modelleri bulunur.

Altus Blender Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Son zamanların iyi markalarından biri haline gelen Altus blender fiyatları, sayfamızda kampanyalı ve uygun fiyat seçeneği çok sayıda renk ve model seçeneği ile bulunuyor. Modeller, pastel pembe ve mor tonuyla oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Dört parçadan oluşan bu setin bıçakları, mikser çırpma teli, çubuk blenderin bıçak kısmının paslanmaz çelikten üretilmesi sebebiyle oldukça kullanışlıdır. 1 adet hız kademesi, ürün gövdesi ve hazneleri sağlam plastikten yapılmıştır. Turbo özelliği olan bu ürün, 1000 watt güce sahiptir. Ayak kısımları metalden yapılmıştır ve kesinlikle kayma ve sallanma yapmaz. Doğrayıcı haznesi 1000 mililitredir ve tüm parçaları makinede kolaylıkla yıkanabilir. Altus M serisi, gövde ve çubuk blender başlığından oluşur. 550 watt kapasiteli bu ürün, el tipi blenderdir. Tek kademe hız seçeneği olan bu ürün çelik bıçak kalitesinden yapılmıştır. Beyaz, mor, pembe gibi serinin farklı renkleri bulunan ürünün tasarımı oldukça dikkat çekicidir. Parçası, bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. Altus ALSM B serisi, 5 işlevli parçadan oluşur. Çırpma, dilimleme, rendeleme, doğrama, blender olmak üzere 5 parçası vardır. Bıçakları ve çırpma teli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ölçü kabı haznesinin üzerinde gösterge özelliği vardır ve 900 ml’dir. Tek tuşla kullanılan ürün, ergonomik, hafif ve çok kullanışlıdır. Gövde ve hazne malzemesi sağlam plastikten üretilmiş olup haznesi 1500 mililitre besin alan kapasiteye sahiptir. 2 adet hız kademesi olan bu ürünün turbo özelliği vardır. 700 watt güce sahip blenderin tüm parçaları makinede gönül rahatlığıyla yıkanır. Beyaz-pembe, beyaz-mor tasarımıyla üretilmiş olan model özellikleri ile kullanıcıların onayını alıyor. Altus M serisi, Altus el blender seti modelleri içerisinde en rahat kullanıma sahiptir. 1000 mililitre hazne kapasitesine sahip ürün, 550 watt güce sahiptir. Doğrama konusunda oldukça başarılı olan bu ürün oldukça kalitelidir. 4 bıçağa sahiptir ve bıçaklar paslanmaz çelikten üretilmiştir. Çift bıçak teknolojisine sahip olup, tek tuşla kolayca çalıştırılabilir. Ergonomik ve hafif bir üründür. Kaydırmaz ayakları bulunan ürünün, gövdesi ve haznesi sağlam plastikten üretilmiştir. Kolayca makinede parçalar yıkanabilir. Mor renkli olan dış tasarımı ile oldukça şık bir görünümü vardır. Detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilir, şık ve kullanışlı ürünlere Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

search result placeholder