Airpods Pro

11705 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

AirPods Pro

AirPods Pro ile Konforu Hissetme Fırsatı

AirPods Pro ile Konforu Hissetme Fırsatı

Teknoloji cihaz ve aksesuarların kullanımı konusunda kolaylık sağlayacak şekilde ilerleme gösterdi. Telefonlar eskiden tonlarca ağırlığa sahipken kulaklıklar da aynı şekilde kolay kullanıma uygun değildi. Artık büyük ekranlı telefonlar rağbet görüyor olsa da oldukça hafif ve kolay taşınabilirlikleri ile kullanıcısına zorluk çıkarmamaktadır. Üstelik bu telefon ve aksesuarların kendi kılıf ve taşıma çantaları ile birlikte muhafaza edilebiliyor oluşa da kullanıcıya sunulan bir başka kolaylık. Kulaklıklar için de taşıma ve kullanım kolaylığı bakımından aynı ihtiyaçlar duyuldu. Çünkü telefonların vazgeçilmez aksesuarlarından birisi oldular. Özellikle bu konuda sahip oldukları nitelikler belirleyici olmakla birlikte kullanıcıların kafasını da karıştırmaya başladı. Fakat AirPods Pro sayesinde bu konu üzerinde düşünülmesine pek gerek olmadığı incelemeler sonucunda ulaşıldı. Kullanıcıların gözü kapalı tercih ettiği bu ürün memnuniyet bakımından üst sıralarda yer alıyor. Kablosuz teknolojisi sayesinde telefonların ayrılmaz parçası olan bu kulaklıklar rahatça taşınabiliyor. Üstelik birbirine dolanan kabloları dert etmeye gerek kalmıyor. Kablolar kişilerin hareket ve konforunu kısıtlayıcı özellikler gösterebiliyor. Koşu yaparken kulaklığınızın sizi kısıtladığını fark edebilirsiniz. Hareketli spor ve aktiviteler sırasında kulağınızdan çıkan ya da bir yerlere takılan kablolar ile sorun yaşamak oldukça sık karşılaşılan bir durum. Bundan kurtulmak için tercih edeceğiniz kablosuz kulaklık ise size istediğiniz sonucu verecektir. Ayrıca bu durum telefonlarınızın bozulan kulaklık veya şarj girişleri için de oldukça avantajlı olmakta. Kablonun eğilip bükülmesi ile zamanla gerçekleşen dezenformasyonlardan kaçınmak oldukça zordur. Özellikle belli bir kalitede kulaklık alınmıyorsa bu süreç çok hızlı gerçekleşir. Sizi bu dertten de kurtaracak olan Apple AirPods Pro ile kulaklığınızı rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıları çok memnun eden bir başka özellik daha var. Bu telefonunuzu şarj ederken size aynı anda kulaklığınızı kullanabilme olanağını sağlamasıdır. Birçok artısının olmasının yanı sıra son zamanlar oldukça popüler olması da tercih edilmesinin sebeplerinden. Adeta kişinin yaşam kalitesini artırdığını ifade eden kullanıcılara göre ses kalitesi ve benzeri sistem özellikleri bu konuda en belirleyici unsurlardan. Tüm bunlara ek estetik görünümü sayesinde çoğu kullanıcının beğenisini kazanmaya başlayan modeller olduğu ifade edilmektedir.

AirPods Pro ile En İyi Teknolojiye Sahip Olma İmkanı

 AirPods Pro ile En İyi Teknolojiye Sahip Olma İmkanı

En basit ürünleri bile alırken bir takım özelliklere dikkat etmek gerekmektedir. Teknolojik aletler konusunda ise işin boyutu bir miktar değişmektedir. Teknolojik terimlerden pek anlıyor olmamak bir dezavantaj olabilir. Fakat daha öncesinde yapacağınız küçük bir araştırma ile bu sorunun üstesinden rahatlıkla gelinebilir. Telefon satın alırken bellek, ram, pil gücü gibi etkenler göz önünde bulundurularak kişinin arzusuna ve cebine göre bir seçim yapılır. Kulaklık içinde aynı durum geçerlidir. Çeşitli özelliklerde üretilen bu cihazlar kişiyi çok memnun edebilir fakat istediği performansı karşılayamama durumuyla da sıkça karşılaşılmaktadır. AirPods Pro inceleme yazıları ve videolarından faydalanmak kişilerin başvurduğu yöntemlerdendir. Dikkat edilecek noktalardan bahsedecek olursak en başta kişinin ihtiyaçlarının hangileri olduğuna karar vermesi gerekir. Müzik dinlemek, çağrıları yönetmek gibi çeşitli işlevlerde öne çıkan kulaklık tipleri piyasada bulunmaktadır. Ya da oyuncu tipi kulaklıklar üretilerek kişilerin oyun deneyimini iyileştiren özellikleri geliştirme üzerine gidilmiştir. Bazense kişiler hiçbiri ile ilgili olmayıp orta karar bir ürün seçme yoluna gitmektedir. Totalde hangi ihtiyacınızın olduğunu belirlemek buna özgü üretilen ürünleri satın almanızı sağlar. Daha iyi bir müzik dinleme kalitesi için dikkat edilmesi gereken özellik Hz seviyesidir. Hz, ürünün frekans aralığını size vererek müziği daha ayrıntılı duyup duyamayacağınızı anlamanızı sağlar. Bass ya da tiz sesli kulaklıkları birbirinden ayırmanıza yarar. Bu aralık ne kadar geniş olursa sesi duyma kaliteniz de o kadar artacaktır. Bu konuda Apple Airpods’un kullanıcıyı memnun etme oranı oldukça yüksektir. AirPods Pro yorumları bu konuda başarılı bir izlenim vermekle birlikte Apple H1 yongası kullanılması sebebiyle üstün bir teknoloji ile donatılmıştır. Bu yonga optik sensörlere sahip olması ile oldukça fazla kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kişinin kulağında takılı olup olmadığını algılayarak sesi uygun şekilde yönlendirebilmektedir. Müzik dinleme konusunda W1 teknolojisinden daha gelişmiş yöntemlere yer verilmiştir. Üstelik oyun oynarken kullandığınız Airpods’un önceki modellerine göre H1 sayesinde gecikme yaşanması durumu azaltılmıştır. Ve bu sayede ses senkronizasyonu problemini giderme konusunda başarı kaydedilmiştir. Ayrıca bu teknolojinin bir başka faydası da cihazın pil ömrünü uzatıcı özelliğidir. Kullanıcının kulaklık alırken dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise ses hassasiyeti hakkındadır. Bu db seviyesine bakılması gerektiğini ifade eder. Genelde 103 db’in sağlıklı bir seviye olduğu uzmanlar tarafından belirtilmiştir. Aksi halde kulak sağlığını olumsuz yönde etkileyerek duyma güçlüğü ve kulak zarının zedelenmesi gibi problemlere yol açabileceği belirtilmiştir.

Apple Dünyasının Yenilikleri

Apple Dünyasının Yenilikleri

Kulaklıklar gün geçtikçe teknolojide ilerleme kaydediyor olmasının yanı sıra moda dünyasında bile kendisine yer bulmaya başladı. Tasarımlarının insanlar için oldukça önemli hale gelmesi bu konuda üreticileri harekete geçirdi. Kulaklık kablolarının farklı formlarda üretilmesi bu tasarımlardan biri olurken; hayvan figürlü sevimli modellerde üretilmeye başlandı. Bu modeller özellikle artık küçük yaşlardaki çocukların da teknoloji ile içli dışlı olmasının bir sonucu olarak çok sevildiler. Bunlara ek parlak veya mat çizgilerle üretilen bu kulaklıklar özellikle oyuncu tipi modellerinin tasarımlarıyla kullanıcıları şaşırtmayı başardı. Işıklı modeller oyuncu kulaklıklarının vazgeçilmezi oldular. Beraberindeki mikrofonların da çeşitli şekillerde eklenmesi sayesinde hemen her konuda tasarım harikalarından birisi olmayı başaran modeller üretildi. Bunun yanında Apple AirPods ile yaptığı devrim sayesinde büyük bir akım da başlatmış oldu. Üretmiş olduğu bu kulaklık tipi 2017 yılına damgasını vurarak en çok talep edilenlerden birisi olmayı başardı. Görünümünün şıklığı yanı sıra teknolojik özellikleri de bu tercihte belirleyici bir etken oldu. Kalitesi ile asla yanıltmayan Apple bluetooth kulaklıkları ile büyük bir teknolojik gelişimin parçası oldu. Üretilenler arasında göstermiş olduğu yüksek performans ile kullanıcısına en kaliteli deneyimlerden birini sunmakta. Tüm bunların ötesinde kulaklıkların kat etmiş olduğu değişim ise oldukça fazla. Hemen her alanda bizlerin yanında olan bu aksesuar günlük hayatın vazgeçilme ürünlerinden birisi. Bu sayede kullanım kolaylığı açısından oldukça fazla mesafe kat etmesi gerekti. Telefon ile iletişim kurma noktasında ortaya çıkan bu teknoloji daha sonraları kişiye özelleştirilmiş halleriyle üretilmeye başlandılar. Yüklü ağırlıkları ile kafa üstü kulaklıklar oldukça zor bir kullanıma sahipti. Günümüzde bile çoğu kulak üstü kulaklık kişilerin başını ağrıtarak kötü bir deneyim yaşatmaktalar. Tüm bunlara en başta omuzlara sabitlenebilen şekilde yapılan tasarımların Apple ile bu kadar gelişmiş bir noktaya erişmesi tüm dünyanın memnuniyetle kullandığı ürünlerin yapılmasına katkıda bulunmuştur. AirPods’lar ile kulak içi kulaklıkların rahatlığını ve ergonomik yapısını deneyimleyen kişiler beğeniyle bunu ifade etmekteler. Kolay taşınması ve kablo derdini ortadan kaldırması en beğenilen özelliklerinden bazıları olarak sayılmaktadır. Bunun yanında cihaz ile kolayca eşleşerek kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Uzun ömürlü bir kullanım sunması da alıcıyı memnun eden bir diğer özelliklerdendir.

Daima Kullanıma Hazır AirPods Pro

Daima Kullanıma Hazır AirPods Pro

Kulaklıklar kullanım itibariyle kablolu olması sebebiyle oldukça kolay. Bunun kişiye birçok dezavantajı olsa da bazen kablosuz teknolojilerin kullanılması konusunda kişinin gözünü korkutmakta. iPhone AirPods Pro ile uyumlu olup kolayca kurulabilir bir özelliğe sahiptir. Bu sebeple kablosuz teknolojisinin sizi korkutmasına gerek kalmamaktadır. Öncelikle cihazınızı telefonunuzun yakınında tutmalısınız. Ardından şarj kutusundaki AirPods’u açarak telefonunuzun ekranına gelecek eşleme onayını beklemelisiniz. Cihazınız için Hey Siri modunu ayarlamış bulunuyorsanız izlemeniz gereken yol farklılaşacaktır. Ayarladığınız takdirde kurulum gerçekleşir. iCloud ile bağlantılı bulunan telefonunuza bağlanan kulaklığınız, Cloud hesabınız ile senkronizasyona geçecektir. AirPods Pro kullanım olarak bu kadar basit olup kurulumu sadece birkaç saniyelik bir işlemdir. Bu sayede sizi uzun uzadıya devam eden işlemler gibi yormaz. Vaktinizi almaz ve üstelik bağlantı kurmak için kablo ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bluetooth’un günlük hayatta en fazla kolaylaştırdığı teknolojilerden biri olan bu kulaklıklara kullanım kolaylığı ve kalitesi sebebiyle gün geçtikçe rağbet artmaktadır. Başlangıçta sadece veri aktarımı için kullanılan bu teknoloji gelişimi ile olanaklarını artırmıştır. 2000’li yıllarda kablosuz bağlantının ulaşılabilirliğinin artması sebebiyle kendisine rağbet azalmış olsa da yararlanılmaya devam edilmiştir. Kulaklık teknolojilerinin yanı sıra ses sistemlerinde de güncel olarak tercih edilmektedir. Hatta arabalarda kullanılmakta olan bu sistem sayesinde kolayca komut verebilme imkânı tanınmıştır. Benzer teknolojiler sayesinde günlük hayatta birçok işimizi pratik şekilde halledebilmekteyiz. AirPods Pro kulaklık üstün Apple teknolojinin sağladığı olanaklar ile sıradan işlemleri pratik şekilde halletmenize yardımcı olur. Bunlardan birisi günlük yaşamda sık sık yapmakta olduğumuz telefon görüşmeleri konusundadır. Bazen kalabalıklar içinde bazense ailenin sesli ortamında telefonla konuşmak imkânsız hale gelebilir. Etkili bir iletişim kurabilmek adına sessiz bir ortam sağlamak mümkün olmayabilir. Buna ek olarak rahatça oturduğunuz yerden ayrılmak istemeyebilirsiniz. Ya da acilen açmanız gereken bir arama olduğunda başka bir mekâna geçme imkânınız bulunmayabilir. Önemi görüşmelerinizi geçiştirmenize engel olacak Aktif Gürültü Engelleme yeteneği sayesinde istediğiniz yerde telefonla konuşabilirsiniz. İçinde bulunan mikrofonun kulaklığın dışına da yerleştirilmesi ile oldukça etkili bir ses azaltma teknolojisi geliştirilmiştir. Bu özellik sadece telefon görüşmeleri değil birçok konuda kişiyi memnun eden sonuçlar vermektedir.

AirPods Pro ile Müziğin Keyfine Varma İmkanı

AirPods Pro ile Müziğin Keyfine Varma İmkanı

Başlıca bir kulaklıktan beklenen dış dünyanın sesini sizin için kısmasıdır. Dinlediğiniz şeye yoğunlaşmak bazı kulaklıklar ile oldukça zor olabilir. Podcast dinlerken odaklanmanıza engel olarak vaktinizi boşa harcamanız sonucunu verebilir. AirPods Pro ayarları bunun için geliştirilmiştir. Kişiye adeta kendisine özel bir alan yaratan Aktif Gürültü Engelleme özelliği sayesinde dinlediğiniz parçanın keyfini sürebilirsiniz. İyi bir müzik deneyimi için kulaklığın sizin ölçüleriniz ile uyuşması gerekmekte. Bu uyuma ise oldukça zor rastlanırken AirPods Pro’nun sayesinde çok kolay. Farklı boyutlarda üretilen silikon uçları kulağınıza başarıyla uyum sağlıyor. Bu durum kişinin konforunu artırırken müzik dinlemede ciddi bir yalıtım sağlıyor. Sesin size daha iyi ulaşmasını sağlamasına ek dışarı çıkmasını da azaltan etkenlerden. Bunun yanında tabii ki bu durumun başka bir faydası da sizin dışarıdan gelen sesleri duymanız�� azaltma özelliğine katkıda bulunması. Sizinle uyum gösteren silikon ucu seçebilmeniz için ise kontrol menüsü üzerinden görebilirsiniz. Kulaklığınızı yönetmek bu cihaz oldukça kolaylaştırılmış. Müzik geçişleri, çağrı cevaplama gibi özellikleri basit hareketler ile gerçekleştirebilme imkânı tanınmış. Basınçtan faydalanılan kontrol sistemi bir veya iki defa sıkarak komut vermenize yarıyor. Dinlediğiniz parçayı duraklatmak için bir, iki defa sıkarak ise sonrakine geçebilirsiniz. Gelişmiş arayüzü sayesinde vermek istediğiniz komutlar için farklı ayarlar belirleyebilmek de kişiye tanınan bir diğer imkânlardan. Genelde yüksek seste müzik dinlenirken bozulan ses kalitesi ile karşılaşılmaktadır. Fakat AirPods Pro’nun yapımında kullanılan teknolojiler ile en yüksek seviyede bile kaliteli ses duymak mümkün. Yalıtım özellikleri, dış sesi azaltma teknolojisi sayesinde kendinizi müziğin bir parçası şeklinde hissedebilirsiniz. Gürültü engelleme fonksiyonun kullanımı pil ömrü üzerinde çeşitli etkilere sahip olsa da AirPods Pro şarj konusunda oldukça geliştirilmiş. Faydalandığınız üstün teknolojinin bataryayı hemen bitireceği endişesine kapılmadan rahatça 4.5 saat süresince kullanılabilir. Kullanıcının kaliteli bir bluetooth kulaklık için kullanılan teknolojiye dikkat etmesi oldukça büyük bir önem taşımakta. Hala eski bluetooth sürümleri kullanan kimi üreticiler alıcılarını mağdur edebilmekteler. Çünkü düşük bir ses kalitesine sahip olan eski teknolojiler aynı zamanda sık sık ses kesilmesi ve senkronizasyon problemleri yaşamaktalar. Fakat bu cihazda kullanılan bağlantı türü bluetooth 5.0 olup en güncel teknolojiden faydalanılmıştır. Bunun bir faydası olarak güçlü ve kesintisiz bir bağlantı vaat edilmektedir. H1 teknolojisi ile donatılmış bu kulaklık oyun, arama, müzik geçişlerinde hızlı senkronizasyon sağlamanıza yardımcı oluyor. Bir başka sevilen özellik ise ses paylaşımı özelliği sayesinde arkadaşlarınız ile dilediğinizce eş zamanlı olarak oyun oynayabilmeniz. Aynı zamanda bu özellik ile aynı anda müziği dinleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde birlikte film izlerken kaliteli bir sinema deneyimi yaşayabilirsiniz.

AirPods Pro Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

AirPods Pro Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

AirPods Pro özellikleri itibariyle kullanıcısının her ihtiyacına cevap vermeyi başarıyor. Çağrılara ses gecikmesi sistemi sayesinde kolayca ve hızlı şekilde cevap vermenize yardımcı oluyor. Her ortamda ve koşulda görüşmelerinizi halledebilme olanağı sunuyor. Müzik severler için dış dünyayı adeta sessize alarak kaliteli bir şekilde sesi duymanızı sağlıyor. Oyun oynayanlar için gecikme süresi azaltılarak eş zamanlı şekilde performans sunuyor. Tüm bunları AirPods Pro özelleştirme fonksiyonu ile kişiye özgü bir performans sunarak hallediyor. AirPods Pro renkleri ve tasarımı sayesinde istediğiniz görünümde kulaklığa sahip olabilirsiniz. AirPods Pro dokunmatik özelliğin yanı sıra basınç sistemi ile kullanılan komut teknolojisi sayesinde oldukça kolay kontrol edilebiliyor. AirPod Pro Türkiye tarafından ilgi gören modelleriyle kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmekte. Fakat bu yüksek performansa sahip olabilmek için aldığınız cihazın gerçek olduğuna emin olmalısınız. Aksi halde düşük bir bluetooth teknolojisi ve ses yalıtımının yetersiz olduğu cihazlar satın alabilirsiniz. AirPods Pro fiyat bakımından incelendiğinde bu performans için kullanıcıların almayı tercih ettiği bir ürün olduğunu görüyoruz. Beyaz modele ek AirPods Pro siyah rengi ile en çok tercih edilenlerden biri. Tüm bu özelliklerin yanında şarj bakımından kullanıcısına büyük bir rahatlık da sunmakta. AirPods Pro adaptör olarak kendisine özgü şarj kutusu bulunmakta. AirPods Pro kablosuz şarj özelliği ile birlikte kolay ve hızlı batarya dolumu sağlamakta. 1 saat şarj edeceğiniz kulaklığınızı 1 saat boyunca dinleme için kullanabilirsiniz. 24 saatten fazla dinleme süresi sunulurken tek şarj ile gürültü engelleme ve şeffaf modun kapalı olması halinde 5 saat dinleme süresi vaat etmektedir. Hafif ve güçlü tasarımı ile rahat bir kullanım sunmaktadır. Mesajlarınızı Siri aracılığı ile sesli okuma moduna alarak kulaklığınız sayesinde gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Şeffaflık moduna alarak yanınızdakiler ile etkin şekilde iletişim kurabilme imkânı sunmaktadır. Dışarıdaki sesleri duymak için bu özellik sayesinde kulaklığınızı çıkarmanıza gerek kalmaz. Birçok yeniliği de bu modeli ile beraberinde getiren cihaz kulaklık teknolojisinde en iyilerden birisi olarak kabul edilmekte. Siz de Trendyol uygulaması veya web sitesi üzerinden Airpods Pro orijinal ürününü satın alabilirsiniz.