Adidas Mont

139 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Adidas Mont ile Kış Hiç Bu Kadar Sıcak Geçmemişti

Adidas Mont

En Uygun Fiyatlı Adidas Mont Ürünleri

Spor giyimin önde gelen markalarından biri olan Adidas, kışlık giyim konusunda da mont üretimleri ile ön plana çıkmaktadır. Her zaman kendisine has ince ve estetik bir çizgiye sahip olması ile birlikte markanın sağladığı mont ürünlerinde de kadın, erkek ve çocuk giyimi için birçok seçenek bulunmaktadır. Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye'de de sıklıkla seçilen marka, göze hitap eden seçeneklerinde özellikle Adidas mont ürünleri ile kış giyiminde canlı renkler sayesinde konforlu ve sıcacık bir giyim oluşturmaktadır. Özellikle hava koşulları ne kadar soğuk olursa olsun sıcacık bir giyim rahatlığı oluşturması ile birlikte de dayanıklı bir kullanım yapısı oluşturarak, sağlığınız için de katkı sağlamaktadır. Gündelik kullanımlarda ve spor yaşamında önemli avantajlar sağlayan bu ürünleri tercih ettiğinizde, her zaman uygun fiyatlar ile alışveriş gerçekleştirmek karşısında farklı fırsatları değerlendirebilirsiniz. Bu kapsamda özellikle Adidas outlet mont ürünleri sezon sonrasında daha uygun fiyatlı şekilde satışa çıkarılan ürünler olmakla birlikte aynı zamanda da halen uzun yıllar boyunca kullanılabilecek kadar kaliteli ve estetik bir yapıya sahip olacaktır. Çünkü marka tarafından sağlanan mont ürünlerinde en önemli özelliklerinden birisi uzun yıllar boyunca dayanıklı bir yapı oluşturması ve kullanım özelliklerini kolay kolay yitirmemesidir. Yani belirli dönemlerde sağlanan Adidas mont indirim fırsatlarının değerlendirilmesi ile birlikte farklı sezonlarda üretilmiş ve daha eski model ürünleri temin ettiğinizde de aynı kaliteyi elde etmeniz mümkün olacaktır. Özellikle alışveriş fırsatları ile birlikte bu ürünlere çok daha pratik bir şekilde ulaşmak istediğinizde, sunulan Adidas mont indirimli fırsatları ile birlikte bazen çok büyük indirim oranları ve taksit fırsatları elde edebilirsiniz. Özellikle alışveriş sepetinize eklediğiniz ürünler sayesinde elde ettiğiniz indirim fırsatları ve kullandığınız kampanya içerikleri ile birlikte uzun dönemden bu yana almak istediğiniz ve mutlaka kullanmak istediğiniz bir mont ürününü Adidas markasının kalitesi ile elde edebilirsiniz. Bu bağlamda genel çerçeve içerisinde Adidas mont fiyatları birçok farklı noktaya göre değişiklik göstermektedir. Yetişkin ve çocuk montları arasında fiyat farklılıkları bulunduğu gibi ürünlerin malzeme yapısı, boyutları, hangi seri içerisinde bulunduğu ve üretim yılı gibi noktalar fiyat değişimleri oluşturmaktadır.

Kadınlar İçin En Dayanıklı Adidas Mont Seçenekleri

Kadın giyiminde mont gibi dış giyim ürünleri açısından düşünüldüğünde de ince, zarif ve renkli seçimler yapılması önemli bir noktadır. Bu nedenle Adidas gibi önemli bir marka tarafından yapılan üretimlerde de renk seçenekleri arasında siyah gibi standart bir renkten başlamak üzere bej rengi, gri, beyaz, yeşil, bordo, pembe, mor, lacivert, mavi ve kırmızı gibi renk seçenekleri sunulmaktadır. Beden seçimleri açısından da çok geniş bir aralıkta bulunan bu ürünlerde kimi zaman boğazlı kimi zaman kapüşonlu kimi zaman ise kürklü yaka kesimleri bulunan mont tasarımları yer almaktadır. Hatta Adidas kaz tüyü mont ürünleri de tercih edilebilir. Ürün boyu açısından da hem standart bel üstü hem de parka gibi uzun boylu seçenekler görülmektedir. Öncelikle bel hizasında bir boy özelliği gösteren modeller göz önüne alınırsa, önemli bir ürün serisi olarak Kadın Mont W Helionic Ho J serisi göz önünde bulundurulabilir. Bu seri içerisinde bulunan Adidas ince mont ürünlerinde renk seçenekleri açısından siyah ön plana çıksa dahi farklı bir tasarım olarak bordo gibi bir renk de tercih edilebilir. Bu seri içerisinde beden seçimi yapılırken XS, S ve XL gibi seçimler sağlanmaktadır. Gayet klasik ve markanın çizgilerini ön plana çıkan bir model olması ile birlikte önden tam boy fermuarlı, boğazlı ve kapüşonlu bir kullanım oluşturmaktadır. Ürünün iki yan tarafında bulunan klasik cepler ve iç cep yeterli bir kullanım sağlamaktadır. Daha uzun boylu ve parka tarzında bir mont tercihi gerçekleştirmek istendiğinde de Kadın Mont-W Xplorıc Parka ürün serisi incelenebilir. Bacak hizasına kadar inen bir boyu bulunması ile birlikte bu Adidas dolgulu mont ürününde yine boğazlı bir yaka yer alırken, tam boy fermuar ve kürklü kapüşon eklentisi bulunmaktadır. Kol manşetleri cırt cırt eklentisi ile birlikte istenildiği şekilde ayarlanabilen bu ürünlerde ön kısımda bulunan iki büyük cep yer almaktadır. Ürün serisi içerisinde genellikle haki renk ile seçim yapılması mümkün olurken, ayrıca benzer tasarımlarda gri gibi ürün renkleri de yer almaktadır. Beden seçimleri açısından da yine XS, S, M ve L gibi tercihler sağlanabilir. Açık bir şekilde her zaman omuz üstünde kalan kapüşon kullanımı istemeyen kadınlar için özel bir şekilde gerçekleştirilen tasarımlarda da marka Adidas kışlık mont ürünleri için Kadın Mont-W Varilite Soft gibi bir ürün serisi sağlamaktadır. Çok daha sade fakat estetik bir model olması ile birlikte bu ürün serisi içerisinde de mavi, pembe, beyaz ve gri gibi seçenekler sağlamaktadır. Boğazlı yakası bulunması ile birlikte istenilen konumda yaka içerisinde bulunan kapüşon çıkarılarak kullanılabilir. Bu ürün serisinin tasarımında ön kısımda iki adet fermuarlı cep eklentisi yer alırken, yine beden seçenekleri konusunda da geniş bir aralıkta ürün seçimleri kolaylıkla yapılabilir. Bu ürün serisi tam olarak aynı özellikleri göstermese de kısmen şişme mont benzeri bir yapı oluşturmaktadır.

Erkekler İçin Tam Sportif Adidas Mont Ürünleri

Ürün serileri açısından inceleme yapıldığında, Adidas outdoor mont ürünü olarak seçilebilecek modeller kapsamında, Helionic HO Jkt Erkek Mont serisi içerisinde bulunan ürünler tercih edilebilir. Bu seride bulunan mont ürünleri, şişme mont yapısı göstermek ile birlikte kapüşonlu kullanım yapısı bulunmaktadır. Yakanın ön kısmından bağlantılı bir şekilde kullanılan kapüşon dışında ürün boğazlı yakaya sahip olarak, tam fermuarlı bir görüntü sağlamaktadır. Klasik şekilde ön kısımda bulunan iki adet fermuarlı cep ile birlikte ürünün renk seçenekleri açısından da haki seçimler yapılabilir. Ayrıca iç kısımda bulunan cep sayesinde de güvenli bir şekilde telefon ya da cüzdan gibi eşyalar muhafaza edilebilir. Beden seçimleri gerçekleştirilirken, XS’dan başlamak üzere 2XL gibi boyutlara ulaşan tercihler sağlanabilir. Daha uzun yapılı ve parka tarzında bir kullanım oluşturacak özel bir seri göz önünde bulundurulursa, Adidas originals mont ürünleri kapsamında Erkek Mont-Xploric Parka serisi tercih edilebilir. Bu seri içerisinde bulunan ürünlerde de kış mevsimi için en uygun renklerden biri olan siyah renk ile üretim gerçekleştirilmektedir. Bacak bölgesine kadar inen uzun boy ile birlikte tam bir parka yapısı oluşturması yanında geniş ve yüksek bir yaka ve yaka kısmında kürklü kapüşon eklentisi bulunmaktadır. Ön taraftan tam boy fermuar ile kapatılan ürün, iç cep dışında ön kısımda bulunan iki yan bir göğüs cebi ile kullanım sağlamaktadır. Ayrıca ürün 2XL gibi en üst bedene ulaşana kadar tercih edilebilir. Gençler tarafından tercih edilen günlük kaban kullanımları da göz önüne alındığında, bu konuda da sunulan Erkek Günlük Kaban Refl Jkt serisi içerisindeki modeller tercih edilebilir. Yine tam boy fermuarı ile birlikte kendinden kapüşonlu şekilde üretilmiş bu Adidas uzun mont ürününde, kapüşon uçlarında bulunan ip vasıtasıyla ayarlama yapılabilir. Hem gövdenin yan taraflarında bulunan cep sayesinde hem de iç cep sayesinde kullanım oluşturan bu ürün, slim yapısıyla gençler tarafından gündelik doğa yürüyüşleri veya spor çalışmaları sırasında tercih edilebilir. Benzer nitelikte bir ürün göz önüne alındığında ise farklı renk seçenekleri ile turuncu, kırmızı, mavi ve lacivert gibi ürünler de tercih edilebilir.

Çocuklar İçin Sağlıklı Adidas Mont Seçenekleri

Kadın veya erkek yetişkinler için sağlanan tasarımlar sayesinde kaliteli, konforlu ve sağlıklı bir giyim oluşturan marka, çocuk giyim açısından da her zaman önemli tasarımlar ile hizmet vermektedir. Bu bağlamda çocuk mont seçenekleri kapsamında da önemli ürün serileri sağlayan marka, renk bağlamında da siyah, gri, lacivert, pembe, kırmızı, bordo, mavi ve beyaz gibi renk seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca özellikle erkek çocuk ve kız çocuk için ayrı tasarımlar gerçekleştirme vasıtasıyla daha kolay bir seçim şansı sağlayan marka, unisex ürün grubu sayesinde de avantajlar oluşturmaktadır. Bu bağlamda özellikle kış mevsimlerinde soğuğa karşı en iyi korumayı elde edebilmek açısından seçilebilecek kaz tüyü mont Adidas ürünleri sayesinde çok daha avantajlı ürünler elde edilebilir. Kız çocuklar için renk seçenekleri ile birlikte pembe ve mavi gibi birçok farklı seçim oluşturan çocuk montları göz önüne alındığında ise kız çocuk mont serisi içerisindeki ürünler incelenebilir. Bu ürünlerde özellikle pembe kız çocuk montunda kol kısımlarında bulunan siyah şeritler, yaka ve iç kısmı siyah olması ile bir renk farklılığı elde edilmiştir. Ürünler farklı boyutları ile birlikte 5-6 yaş çocuklardan başlamak üzere 13-14 yaş aralığındaki çocuklara ulaşana kadar farklı bir seçim şansı sağlamaktadır. Önden tam boy fermuarlı ve kol manşetlerinde lastik bulunan bu üründe kapüşon eklentisi bulunmamak ile birlikte boğazlı yaka kullanımı sağlanmıştır. Ayrıca ürünün her iki yanında cep eklentisi bulunmaktadır. Kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı sağlanmak üzere özel ürün serileri ve modelleri bulunan çocuk montlarında ayrıca küçük yaştaki çocuklar yani bebekler için de mont tercihleri yapılabilir. Bu konuda da Real Down Jacket Çocuk Mont ürün serisi içerisinde bulunan seçenekler ile birlikte mavi veya pembe gibi farklı renk seçimleri sağlanabilir. Ürünün beden seçimleri çocukların vücut boyutlarına göre tercih edilmek ile birlikte 86-92 ve 104 cm gibi seçenekler sağlanmaktadır. Kapüşonlu kullanım sağlaması ile birlikte yine ön iki adet cep, tam boy fermuarlı ve boğazlı yaka gibi ürün özellikleri yer almaktadır. Gündelik şekilde kullanılabilecek bu kaban ürünü, çocuklar için sağlıklı ve kış mevsimlerine karşı koruyacak bir yapı oluşturmaktadır.

Adidas Mont Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Özellikle dünya genelinde bilinen bir spor markası olması ile birlikte Adidas, ürettiği mont ürünlerinde de tamamen sportif ve kaliteli bir tasarım ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle seçilen mont ürünleri içerisinde en önde gelen tercihler arasında Adidas Terrex mont seçimleri bulunmaktadır. Marka tarafından outdoor yani günlük hayatta açık alanda kullanım veya sportif çalışmalarda kullanım için özel bir şekilde üretilen ürün serileri Terrex serisi içerisinde yer almaktadır. Bu seri içerisinde bulunan ürünlerin temel özellikleri kapsamında da çok kaliteli bir malzeme yapısı yer alması ile birlikte konforlu ve su geçirmeyen bir yapı sunulması gibi ayrıcalıklar bulunmaktadır. Günlük hayatınızda vücudunuzu koruyan, ergonomik bir yapıyı oluşturan ve tüm aktivitelerde size kolaylık oluşturan bir kullanım yapısı sağlamaktadır. Bu bağlamda Terrex serisi içerisinde bulunan farklı mont ürünleri göz önünde bulundurulduğunda da bugüne kadar sağlanan birçok farklı içerik ve yorumlar yer almaktadır. Hatta Türkiye genelinde mizah yazarları ve karikatüristler tarafından da üzerinde espriler bulunan markanın mont ürünleri kapsamında Adidas mont karikatür gibi içeriklere dahi ulaşabilirsiniz. Ünlü karikatürist tarafından hazırlanan bir mizah içeriğinde sahip olduğu Adidas marka montunu kız arkadaşına vermek istemeyen bir erkek arkadaşın gerçekleştirdiği espri yer almaktadır. Bu bağlamda marka tarafından üretilen mont ürünlerinin malzeme yapısı ve kullanım rahatlığı hatta sağlığa katkısı açısından ne kadar önemli bir yapı oluşturduğu daha net görülebilir. Bu gibi önemli seriler içerisinde bulunan mont ürünleri incelendiğinde, özellikle Adidas kanguru mont gibi bir ürün serisi görülebilir. Son yıllarda göğüs hizasından aşağıya doğru geniş ve büyük bir cep yapısı ile üretilen kanguru mont ürünleri özellikle gençler tarafından çok sık tercih edilmektedir. Bu bağlamda marka tarafından da gençler tarafından tercih edilebilecek şekilde bu tip tasarımlar sağlanmaktadır. Farklı renk özellikleri ve boyut özellikleri ile birlikte seçilebilecek kanguru mont ürünleri kadın, erkek ve çocuk gibi farklı kategorilerde seçilmek üzere unisex tasarımlar sayesinde de tercih edilebilir. Bilhassa spor çalışmaları ile ilgilenen gençler ve aktif bir yaşama sahip olan öğrenciler gibi kullanıcılar tarafından bu tip ürünler tercih edilebilir.

Sporculara Özel Adidas Mont Seçenekleri

Çoğu zaman spor ürünleri konusunda tercih edilen Adidas markası tarafından erkekler için sunulan mont ürünleri açısından da tamamen sportif ve şık tasarımlar sağlanmaktadır. Bu çerçevede erkek mont ürünleri içerisinde de genellikle fonksiyonel bir kullanım oluşturan yani sporcuların farklı aktivitelerde rahatlık ile kullanabileceği tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Futbol, basketbol, su sporları veya kış sporları ile ilgilenen kişiler için seçilebilecek bu ürünlerde yaka, kapüşon, fermuar ve cep gibi özellikler değişim göstermektedir. Özellikle Adidas şişme mont ürünleri açısından da çok geniş bir ürün seçeneği bulunması ile birlikte kolaylıkla erkek mont ürünleri seçilebilir. Hatta spor çalışmaları gibi noktalarda seçilebilecek Adidas su geçirmez mont ürünleri daha sağlıklı ve konforlu bir kullanım oluşturacaktır. Sportif çalışmalarda kullanılsa dahi uzun ve yorucu süreçlerden geçmesine rağmen kirlenmeyecek ve yapısı bozulmayacak bir mont tercihi gerçekleştirmek istediğinizde de markanın sunduğu farklı renklerden yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda Adidas beyaz mont gibi ürün tercihleri sağlayarak, 365 gün her noktada kolaylıkla giyebileceğiniz bir ürün elde edebilirsiniz. Örnek olarak bu konuda erkek montu serileri içerisinde bulunan Erkek Mont-Bsc ins Jkt ürün serisini göz önünde bulundurabilirsiniz. Klasik olarak siyah ve beyaz gibi renk seçenekleri sağlayan bu ürün, hem günlük hayatta hem de spor aktiviteleri sırasında tercih edilebilir. Sağ ve sol yanında fermuarlı cepleri bulunması ile birlikte iç kısımda bulunan cep sayesinde pratik bir kullanım sağlayan bu ürün, tam boy fermuarlı ve boğazlı yakası ile kullanılabilir. Sporcu çocuklar için tercih edilebilecek mont serileri de mevcuttur. Çocuk montları içerisinde markanın en önemli ürünlerini göz önüne alırsanız, unisex ürün seçenekleri açısından Gri Siyah Unisex Çocuk Mont serisi dahilindeki ürünler tercih edilebilir. Bu ürün en temel özellik olarak gri ve siyah rengin birleştirilmesi ile birlikte özel bir kumaş yapısı ile tam sağlıklı ve konforlu bir kullanım oluşturmaktadır. Kapüşon bulunmayan üründe tam olarak boğazlı bir yaka yer alırken, önden fermuarlı bir kullanım sağlanmıştır. Ürün tasarımında sağ ve sol tarafta olmak üzere iki yan cep yer alırken, kol manşetleri lastikli bir tasarım yapılmıştır. Seri içerisinde bulunan ürünler 7-8 yaş, 9-10 yaş ve 11-12 yaş aralığı için ayrı ayrı tercih edilebilir. Çocuk, genç ve yetişkin ürünlerinin tamamı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve satın almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir