Adeda Yayıncılık
Yeni Neuro-vıa Sistemi Ile Dikkati Güçlendirme Seti (2 Yaş)

4.8
5375Değerlendirme
17B
Tahmini Teslimat:30 Ekim - 4 Kasım

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Yeni Neuro-Vıa Sistemi ile Dikkati Güçlendirme Seti (2 Yaş)

Doç. Dr. Osman Abalı / Adeda Yayıncılık

  • Basım Yılı: 2018
  • Baskı: 1
  • Kağıt Türü: Kitap Kağıdı
  • Dil: Türkçe
  • Cilt Durumu: Karton Kapak
  • ISBN-10: 6058150416


  • Yazar: Doç. Dr. Osman Abalı


YENİ NEURO-VIA SİSTEMİ ile
DİKKATİ GÜÇLENDİRME SETİ 2 YAŞ
GÖRSEL-SAYISAL EGZERSİZLER

Öğrenme ve algı kapasitesinin en yüksek olduğu dönem ilk 0-5 yaş arasıdır. Bu dönemde çocukların ilgi ve kapasitelerini artırmak anne babaların öncelikli görevlerindendir. 2 yaş ise dikkat ve öğrenme adına ilk faaliyetlerin yapılması gereken okul öncesi döneme hazırlığın başlaması gereken önemli bir yaş dilimidir. Bu yaşta dil gelişimi algı dikkat farkındalık öğrenme zihin aktiviteleri kavramsal zeka görsel zeka desteklenmelidir. Bu dönemi verimli geçiren çocukların beyin gelişimi sağlam temellere oturmakta ve eğitim süreci çok başarılı hale gelmektedir. Ancak bu dönemde yapılacak faaliyetlerin mutlaka uzmanlık gerektirdiği ve hassas olduğu unutulmamalıdır.

Tamamen akademik ve bilimsel verilerle hazırlanan Dikkat Güçlendirme Seti 2 Yaş çocuklar adına ülkemiz ve dünyada hazırlanmış eşsiz bir eserdir. Bu eser zekâ ve dikkat gelişiminin temellerini oluşturmakta çocukların eğitim süreçlerinin güçlü temeller üzerine oturmasına yardımcı olmaktadır. Hazırlanan egzersizler o yaştaki çocukların öğrenme kapasitelerini artırmakta dikkat ve algı süreçlerini çalıştırmakta farkındalık oluşturarak onların günlük hayattaki kazanımlarını artırmaktadır. Ayrıca teknoloji kullanımı gibi risklerden uzaklaştırıp tamamen masa başı faaliyet olarak anne babaların ve uzmanların kullanabileceği bir eser olarak önem kazanmaktadır. Doç. Dr. Osman Abalı tarafından hazırlanan bu eser geleceğimiz neslinin yetişmesinde çok önemli ve kritik bir çalışma olarak dikkat çekmektedir.

Görsel algı görsel dikkat kavramsal beceriler sıralama planlama bütünsel algı parça bütün ilişkisi görsel yoğunlaşma sözel beceriler algısal süreçler analitik düşünce gücü bu kitapta çalıştırılmaktadır.

Bu kitap özellikle 2 yaş çocuklarının algı ve öğrenme süreçleri düşünülerek hazırlanmıştır. İlk kavramlar ilk öğretiler ilk sistemler sunulmaktadır. Çocuklar bu dönemde hassas bir sürece sahip oldukları için öğrendiklerini pekiştirmek bunu başka öğrenme alanlarına taşımak çok önemli bir konudur. Bu ise tamamen nörogelişimsel bir uzmanlık alanı istemektedir. Klasik eğitimden çok farklı olarak geleceğimizin çocuklarını hazırlayan bu sistemi her çocuk kullanabilecek ve bu uygulamalar ile eğitim sisteminin ilk yapı taşları döşenmiş olacaktır. Mutlu ve başarılı bir gelecek dileğiyle...
-58%
140,00 TL
58,40 TL

Satıcı Hakkında

Satıcı Sayfasını Gör

ArenaStore

9.4
Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (47)
Smart
9.1
Tahmini Teslimat: 30 Ekim - 7 Kasım
140,00 TL
58,50 TL
HerDaimAl
9.2
Tahmini Teslimat: 30 Ekim - 4 Kasım
90,00 TL
59 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Yeni Neuro-vıa Sistemi Ile Dikkati Güçlendirme Seti (2 Yaş)
Adeda Yayıncılık
Yeni Neuro-vıa Sistemi Ile Dikkati Güçlendirme Seti (2 Yaş)
4.8
5375Değerlendirme
4004Yorum
gercekten çok faydali bir set mutlaka alinmali tavsiye ediyorum bazilari kolay bazilari zor burda öğrenme acısından çok normal. 19 aylik kızımla severek yapıyor...
2 yaş için almıştım ama kızım çok ilgilenmedi sürekli i okumaya çalışıyorum yavaş yavaş ilgisini cekiyor
Çok güzel bir ürün.henüz oğlum 2 yaşında değil ğek dikkatini çekmedi.ben bir eğitimci olarak çok beğendim ürünü.
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Şikayet Et